Автовикуп в Голосіївському районі Києва

Голосіївський район охоплює південну і південно-західну частину міста Києва, є найбільшим по території районом столиці. Голосіївський район простягається від центральної історичної частини до південних околиць. Заснований район в 2001 році на базі колишнього Московського району. Тут проживає близько 300 тисяч чоловік, що створює жвавий рух. Також, будучи південними воротами міста, Голосіївський район приймає щодня тисячі автомобілів гостей столиці. Вся ця велика кількість автомобільного транспорту створює велику ймовірність дорожньо-транспортних пригод. Якщо звернути увагу на статистику ДТП, то в Голосіївському районі фіксуються десятки аварій, деякі дуже серйозні. Потрапивши в таку аварію, автовласники стикаються з проблемою, що ж робити з битим транспортним засобом. Можна спробувати продати таке авто після ДТП, але знайти покупця на бите авто досить складно. А ваш автомобіль буде довгий час стояти, припадати пилом, приносячи лише витрати на зберігання. Можна спробувати відновити його перед продажем, але цей процес витратний і тривалий за часом. Всім відомо, що автомобіль, який потрапив в серйозну аварію, значно втрачає в ціні, тому, витративши великі кошти і час на ремонт, можна виручити за такий автомобіль менше очікуваного. Ще є варіант - здати бите авто на металобрухт, але це принесе тільки розтрати на транспортування і утилізацію. викуп авто Голосіївський район

Як продати бите авто в Голосіївському районі

Перебравши всі варіанти, рекомендуємо скористатися послугою, що надається компанією «Автоскупка» - викуп авто після ДТП в Голосіївському районі. Скористатися цією послугою досить просто, достатньо зв'язатися з нашими менеджерами і домовитися про зустріч. Абсолютно неважливо, в якій частині Голосіївського району знаходиться транспортний засіб, будь то Паньківщина або Саперна Слобідка, Байкове або Теремки, Деміївка або Феофанія, Мишоловка або Пирогово, Нижня Теличка або Корчувате - наш експерт обов'язково приїде і особисто огляне автомобіль. Представник компанії оцінить зовнішні пошкодження, огляне двигун, ходову частину, рульове управління, паливну систему і інших деталі і механізми битого авто. Після огляду вам озвучать остаточну пропозицію по вартості автомобіля. Отримавши експертну оцінку, тільки власник має остаточне слово у вирішенні, скористатися послугою автовикупу чи ні. Підписавши всі необхідні документи, автовласник отримає всю домовлену суму за бажанням готівкою або на банківський рахунок.

Від чого залежить оцінка при викупі авто в Голосіївському районі

У Голосіївському районі сконцентрована велика кількість промислових об'єктів. Це і об'єкти будівельної, важкої, легкої і харчової промисловостей. Такі великі підприємства, як Завод залізобетонних конструкцій ім. С. Ковальської, Київський ювелірний завод, Київська кондитерська фабрика ім. К.Маркса, Київський маргариновий завод, Імперіал Тобакко Продакшн Україна відомі далеко за межами Києва. На території району розташовані десятки і сотні підприємств торгівлі і громадського харчування, ринків і закладів побутового обслуговування. Вся ця мережа заводів, фабрик і підприємств вимагає інтенсивного трафіку вантажоперевезень, сотні вантажних автомобілів щодня курсують в межах Голосіївського району. Компанія «Автоскупка» пропонує власникам вантажних та інших видів транспортних засобів вигідну пропозицію по реалізації вашого автомобіля. Вартість вашого авто залежить від декількох критеріїв:
  • популярність марки і моделі;
  • пробіг і вік автомобіля;
  • технічний стан, своєчасність технічного обслуговування;
  • відсутність критичних, серйозних поломок і аварій;
  • комплектація;
  • наявність пакета документів.
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!