Приватний викуп авто

З появою автомобілів люди почали цінувати комфорт в пересування, вже не хочеться постійно кудись запізнюватися, залежатиме від графіка маршруток, автобусів, метро, постійно штовхатися з людьми, і це ми ще не говоримо про міжміських поїздках. З огляду на ці фактори, ринок машин став поповнюватися все новими і новими моделями, замінюючи одна одну. Так як комфортно себе хочуть відчувати все, і ті, що не мають достатньо коштів на новий автомобіль, існує сегмент підтриманих авто.

Для Київської області угода купівлі-продажу підтриманих авто досить актуальна. Але кожна людина, що зважився на покупку вторинного автомобіля, повинен розуміти, що він йде на ризики, адже попередній власник може не вказати всіх недоліків машини. Саме тому радимо не займатися приватними викупами.

«Підводні камки» при приватному викуп автомобіля

avto

Як покупка машини у приватної особи, так і її продаж можуть бути небезпечні. Адже ніхто не застрахований він подібних ситуацій з перекупниками:

  • зникнення приватника після того як він продасть авто, але не виконає всіх обіцяних покупцеві умов (в такому випадку відповідати за все будете особисто ви);
  • перекупник, швидше за все, не поставить ваш автомобіль на облік;
  • приватник може неправильно заповнити всі необхідні документи, тоді всі можливі проблеми, які виникли будете розгрібати ви самостійно;
  • якщо приватний перекупник, їздячи на вашому авто, потрапить в ДТП, всі штрафи лежати на вас.

Звичайно, приватна особа візьме за свої послуги трохи дешевше, ніж спеціалізоване підприємство, але впевненість в тому, що всі угоди пройдуть успішно і без зайвих наслідків, не варті тих невеликих зекономлених коштів.

Приватний викуп машини після ДТП

 

ДТП - є однією з основних ситуацій, після яких авто хочуть продати. Такі рішення приходять, наприклад, через те, що машина настільки постраждала, що просто не піддається ремонту, або ж необхідних нових запчастин просто немає. Бувають випадки, коли власник, вирішив не морочитися і купити нову модель. А буває, навпаки, ремонт авто неможливо собі дозволити через його дорожнечу або людині необхідні термінові гроші.

Тому перед покупкою машини важливо дізнатися точну і достовірну причину продажу, щоб не викинути гроші на те, що навіть їздити нормально не буде. Або ж не продешевити з покупкою, щоб потім не витратити ще більше коштів на її ремонтні роботи.

Машину після ДТП продати набагато складніше, все залежить від того, наскільки сильно автомобіль постраждав. Найчастіше для продажу битого авто люди звертаються в спеціалізовані компанії, що займаються скупкою таких агрегатів.

Безпечна угода купівлі-продажу

Щоб не потрапити в неприємну ситуацію, радимо співпрацювати тільки з перевіреними компаніями. «Автоскупка» - компанія, що гарантує якісну і безпечну роботу. Ми може допомогти вам продати або купити авто за максимально швидким термінами і в присутність адвоката, щоб все пройшло на законному рівні.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!