Евакуація пошкоджених авто в Києві

Статистика аварій в місті Києві просто вражає. Щодня десятки автомобілів потрапляють в неприємності, пов'язані з пошкодженнями. У будь-якому випадку необхідно дуже швидко прибрати пошкоджені автомобілі з проїжджої частини, так як вони заважають іншим учасникам дорожньо-транспортного руху, створюють аварійну ситуацію, та й просто ризиковано знаходиться на проїжджій частині, коли навколо тебе рухаються інші автомобілі.

Эвакуация авто в Киеве

Одна справа, коли в результаті дорожньо-транспортної пригоди учасники обмінялися страховими полісами, заповнили деякі папери і самостійно роз'їхалися по своїх справах. Бувають і ситуації, коли одному з учасників ДТП доводиться діставати буксирувальний трос для буксирування свого автомобіля до місця ремонту.

Але нерідкі випадки, коли своїми силами просто неможливо прибрати розбитий автомобіль з проїжджої частини або іншого місця події. А є пошкодження, при яких небезпечно самостійно пересуватися на розбитому автомобілі (пошкодження коліс, неполадки з гальмівною системою, коробкою передач або рульовим управлінням). У таких ситуаціях просто неможливо обійтися без евакуатора автомобілів.

Евакуатором називається спеціальний транспортний засіб, який призначений для навантаження, розвантаження і перевезення машин у випадках поломок і дорожньо-транспортних ситуацій. Евакуація може бути як з повною, так і з частковим навантаженням пошкодженого автомобіля, або у вигляді буксирування транспортного засобу. Евакуатори обладнуються спеціальною платформою з лебідками або з маніпуляторами.

Особливості евакуації битих автомобілів

Компанія «Автоскупка» має в своєму розпорядженні досить великим автопарком евакуаторів. Першокласні водії цих спеціалізованих транспортних засобів мають великий досвід. Яка б не була дорожня ситуація, наші водії готові до будь-хто. Необхідно витягнути автомобіль з кювету або ями, зняти з перешкоди або просто поставити на чотири колеса, витягнути з снігового замету або з річки? Водії наших евакуаторів готові до будь-яких непередбачених ситуацій і легко впораються з найскладнішими завданнями.

Умови щільної міської забудови диктують свої правила і умови, буває досить важко евакуювати пошкоджений автомобіль з невеликих вуличок. Наші евакуатори досить маневрені і мають компактні розміри. Тільки евакуатори компанії «Автоскупка» здатні вирішувати несподівані проблеми максимально оперативно і якісно.

Наші евакуатори оснащені всіма необхідними професійними пристроями і пристосуваннями. При наявності такого обладнання процедура евакуації не займе багато часу. Ми транспортуємо пошкоджені і несправні автомобілі виключно методом повного вантаження. Тільки таким способом гарантується зведення до мінімуму ймовірність додаткових ушкоджень.

Чому евакуатор компанії «Автоскупка»

Не варто переживати про збереження вашого автомобіля в процесі транспортування, адже ми додатково страхуємо авто, яке перебуває на евакуаторі. Замовити послугу евакуації досить просто, тільки необхідно вказати маршрут транспортування, габарити перевезеного автомобіля і необхідні пристрої підйому. Скористатися лебідкою для пошкодженого автомобіля можна тільки в разі його можливості пересуватися на своїх колесах і при відсутності неполадок коліс, гальм, коробки передач, рульового управління.

При необхідності можна провести термінову евакуацію пошкодженого автомобіля, ми здійснимо навантаження транспортного засобу або іншої техніки за допомогою крана маніпулятора. Наші евакуатори здатні в будь-який час доби стати надійними помічниками автовласників.

Евакуація автомобілів - це виключно відповідальна і дуже серйозна задача, яку можна покласти тільки на високопрофесійних співробітників. Ретельний підбір персоналу, регулярний технічний огляд евакуаторів, максимальна оперативність виконання транспортування - ось гарантія якості та надійності нашої компанії.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!