Як визначити утоплену машину і вигідно її продати

Выкуп утопленных авто Украина

Купуючи автомобіль, майбутній автовласник, завжди зверне увагу на ціну авто. Але дуже часто під дуже привабливою пропозицією може ховатися проблемний автомобіль. Нерідко, таким чином, намагаються позбутися від автомобіля, який побував під водою.

Автомобіль може побувати під водою в багатьох випадках. Найбільш часто такі неприємності трапляються від природних катаклізмів, таких як дощі, повені, урагани і тайфуни. Затоплення відбуваються від різкого підняття рівня води в річках, озерах і морях, коли власники таких машин просто не встигають прибрати свої автомобілі в безпечне місце. Нерідкі випадки і простий неуважності, коли машина може опинитися під водою.

Від такого автомобіля зазвичай намагаються позбутися, зробивши там ремонт. Ще пощастить, якщо ремонт буде проведений сумлінно, будуть перебрані агрегати, замінена проводка, висушений, очищений салон. Але це ідеальний випадок, при якому ціна такого «потопельника» буде не набагато відрізнятися від вартості звичайного автомобіля. У більшості випадків власники таких авто зроблять косметичний ремонт і вдадуться на різні хитрощі для приховування самого факту утоплення.

Невеликих маніпуляцій з автомобілем цілком достатньо, що б видавати втоплені авто за звичайне, адже більшість покупців не знають, як визначити «потопельника». В даному випадку зовнішній вигляд оманливий, проблеми можуть виникнути в процесі подальшої експлуатації.

Які можуть виникнути проблеми при експлуатації затопленого автомобіля

Вода завжди доставляла безліч проблем для автовласників. Проникаючи у важкодоступні місця, вона викликає іржу і окислення. Найбільші проблеми від води виникають:

  1. Кузов. Вода здатна проникати всюди, і якщо виробники авто передбачили постійний контакт з вологою зовнішньої частини автомобіля, то внутрішня залишається незахищеною. Починають гнити місця з'єднань агрегатів і вузлів, частини під сидінням і обшивкою.
  2. Фари, електрообладнання, система запалювання, проводка. Вода, потрапляючи на контакти, окисляє їх, що може призводити до збоїв всього електрообладнання.
  3. Підвіска, трансмісія. Вода здатна вимивати заводську мастило. Для нормальної роботи необхідно знімати агрегати і відновлювати мастило.
  4. Салон. Оббивка салону відмінно вбирає вологу і запахи, від яких дуже складно позбутися.

Як визначити, що автомобіль побував у воді?

Що б визначити «потопельника», досить провести детальний огляд всього автомобіля. Не кожен знає потрібні місця, які покажуть ознаки затоплення. Давайте їх розглянемо:

  1. Перевірка кузова. Особливу увагу необхідно приділити огляду кузова у внутрішній частині на предмет утворення іржі. Перевірте всі ніші, де може застоюватися вода. Корозія і здуття фарби - перша ознака великої води.
  2. Трансмісія і мотор. Багато деталей працюють на мастилі, закладеної заводом-виробником. Вода може вимити цю мастило, при роботі цих деталей можуть бути чутні сторонні звуки.
  3. Електрика. При наявності вологи контакти обов'язково будуть окислюватися, що призводить до збоїв в роботі двигуна і неправильної роботи індикації. Необхідно дати попрацювати двигуну півгодини - при затопленні обов'язково щось проявиться.
  4. Фари. Зверніть увагу на стан оптики автомобіля, при затопленні воду з фар неможливо видалити. Тому перед продажем деякі власники просто змінюють її на нову. А нові фари свідчать або про дорожньо-транспортну пригоду або про затоплення.
  5. Запах салону. Тканина і поролон відмінно вбирають воду і запахи, які просто неможливо повністю прибрати, навіть скориставшись послугами хімчистки. Обов'язково зніміть чохли сидінь і принюхайтесь до обшивки багажника. Зверніть увагу на дерев'яні елементи, вони також можуть підказати про присутність води в салоні.
  6. Нові витратні матеріали. Кожен власник повинен обов'язково замінити в придбаній машині все витратні матеріали: фільтра, масла та інші технічні рідини. Тому, виявивши нові витратні матеріали в сподобався автомобілі, задумайтеся, а для чого це зробив продавець? Чи не для того, що б приховати сліди вологи?

Якщо у вас закралися підозри, запросіть знайомого автомобільного експерта. Обізнана людина обов'язково легко зможе визначити, чи був у воді автомобіль. І тільки після його укладення необхідно приймати рішення про придбання автомобіля. Адже якщо ви візьмете «потопельника», для нормального його функціонування необхідно буде вкласти чималі кошти.

Викуп утоплених авто

Якщо з вашим автомобілем трапилася біда, і він побував у великій воді, компанія «Автоскупка» пропонує відмінний варіант позбавлення від проблем - викуп утопленого авто.

Звичайно, можна спробувати його відновити або відремонтувати. На ці процедури піде маса часу і коштів. Може вийти ситуація, коли кошти, витрачені на ремонт автомобіля, не покриють його вартості.

Зателефонувавши в компанію «Автоскупка», ви позбудетеся від «потопельника» буквально за один день. Процедура викупу досить-таки проста, необхідно мати оригінали документів всіх власників і на сам автомобіль. Передайте нашим фахівцям основні характеристики затопленого транспортного засобу (марка, колір, рік випуску), опишіть його стан. Вам озвучують попередню вартість, після приїжджає експерт для особистого огляду авто. Після експертизи вам озвучать остаточну вартість, а підписавши необхідні документи, ви отримуєте всю суму.

Погодьтеся, все відбудеться швидко і максимально зручно.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!