Як продати аварійне авто

avariynoe-avtoДТП - це найнеприємніша ситуація, яка може статися з кожним водієм. Результатом аварії може стати аварійний автомобіль, який необхідно буде продавати. На сьогоднішній день питання продажу аварійного авто є легко вирішуються, так як існує багато компаній, які спеціалізуються на скуповуванні транспортних засобів після ДТП, таких як "Автоскупка".

Відремонтувати автомобіль після ДТП є досить важко. Ремонт може забрати багато часу і вимагати значних фінансових вкладень. Та й не завжди виходить потрібний результат. Особливо це актуально для автомобілів, які побували в досить серйозних аваріях. Нерідкі випадки, коли транспортний засіб не підлягає ремонтним роботам. Наша компанія спеціалізується на викупі транспортних засобів після ДТП на взаємовигідних умовах. Тому правильним рішенням після отримання страхової компенсації стане звернення за допомогою до фахівців нашої компанії.

Як продати аварійний автомобіль?

З кожним днем показники дорожньо-транспортних пригод стає більш високими. Самостійний продаж після аварійного авто є досить складним процесом. Компанія «Автоскупка» викуповує транспортні засоби після ДТП в будь-якому стані. Для цього нашими фахівцями здійснюється експертна оцінка вартості транспортного засобу з подальшим викупом авто за адекватною ціною зі збереженням повної конфіденційності.

Звернення до компанії також допоможе заощадити час і уникнути довгого процесу оформлення документації при продажу. Ми пропонуємо вчинення правочину на вигідних умовах для клієнтів і розглядаємо всі транспортні засоби в будь-якому стані.

Продаж аварійного автомобіля: переваги

avariynoe-avtoГоловною перевагою є можливість продати автомобіль після аварії. Таким чином, транспортний засіб не є безнадійним. Викуп аварійного авто займає один день.

Плюси продажу аварійного авто:

  1. Зникає необхідність витрачати час на дорогі ремонтні роботи. Наші фахівці в короткі терміни виїжджають в вказане місце для оцінки стану транспортного засобу та обговорення подальших умов продажу.
  2. Процедура оформлення документів займає зовсім небагато часу.
  3. Оперативний розрахунок для продавця. Нашими співробітниками пропонується вигідна вартість, враховуючи інтереси клієнта.
  4. Можливість придбати новий автомобіль.
  5. Наявність повної конфіденційності і безпеки.
  6. Надійна угода без зайвих переживань.

Компанія «Автоскупка» пропонує послуги зі скупки аварійних авто недорого.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!