Як продати авто з поломками або після аварії

У багатьох випадках після аварії або значною поломки автомобіль виходить з ладу і перетворюється із засобу пересування в справжню проблему. Якщо машина не на ходу, її ремонт і відновлення може зажадати великих витрат, так і лагодження не дає гарантії бездоганної подальшої роботи. Більшість власників хотіли б продати таке авто, але не знають, як підступитися до справи, щоб уникнути фінансових втрат. Перш за все, потрібно розуміти різницю в стані автомобілів - так званих «аварійних» і машин "не на ходу». До перших відносяться автомобілі, які постраждали внаслідок дорожньо-транспортної пригоди, а до других - машини зі значними поломками.

Способи продажу авто

І автомобілі з поломками, і машини після серйозних аварій в більшості випадків легше продати, ніж відремонтувати. Існують наступні способи продажу:
 • авто продається в поточному стані;
 • на металобрухт;
 • на запчастини;
 • на розбирання;
 • по запчастинах.

Продаж авто в поточному стані

Продаж машини в її поточному стані має на увазі, що покупець сам займеться її відновленням. Перш, ніж здійснити операцію, реально оціните стан автомобіля. Старі моделі не береться до уваги - їх можна не намагатися ремонтувати для продажу, але з більш новими варто повозитися. Спочатку прорахуйте приблизні витрати на ремонт, розглядаючи ціни відразу декількох автосервісів. В результаті підрахунків вам стане ясно, що вигідніше - продати авто в поточному стані або витратитися на мінімальний ремонт, щоб підняти ціну продажу. Варто заздалегідь зняти машину з обліку, щоб новий власник оформив її на себе. Це необхідна умова для продажу авто після дорожньо-транспортної пригоди, яка убезпечить вас від проблем з ДАІ: в процесі зняття автомобіля з обліку правоохоронні органи перевіряють, чи всі формальності дорожньої аварії були улагоджені належним чином. У разі продажу машини з внутрішніми поломками заздалегідь знімати її з обліку не обов'язково.

Продаж на металобрухт

Продавати машину на металобрухт варто тільки в крайніх випадках, коли ні до чого іншого вона більше не придатна. Варто враховувати, що за продаж авто на металобрухт хороших грошей виручити не вдасться. Попередньо потрібно подати заяву на зняття автомобіля з обліку, вказавши в якості причини утилізацію. Після зняття з обліку ніякі частини авто, мають ідентифікаційний номер, не повинні використовуватися на будь-яких інших машинах. Оплату ви отримаєте в залежності від сукупного ваги металів, які містяться в машині. У деяких пунктах прийому неметалеві деталі знімають самостійно, інші беруть машину тільки після того, як власник сам зніме скла, гуму, пластик та інше.

Продаж на запчастини

Плануючи продати аварійний автомобіль або машину з поломками на запчастини, її слід знімати з обліку з причини «перепродажу», як якщо б ви перепродували справне авто. Покупець переоформить машину на себе після здійснення угоди. В оголошенні про продаж машини обов'язково уточніть, що хочете продати її на запчастини.

Продаж на розбирання

Юридично продаж авто на розбирання - те ж саме, що і звичайний продаж ходового автомобіля. Оцінку машин необхідно проводити на авторазборке: як правило, власник отримує за неї майже стільки ж грошей, скільки і в разі продажу авто на запчастини, або трохи менше. Не всі розборки виплачують відразу повну вартість автомобіля, пропонуючи іншу схему - виплату відсотка за кожну продану деталь. Це не дуже вигідний варіант, оскільки контролювати процес не вийде і грошей в результаті буде небагато.

Продаж по запчастинах

Продавати машину по запчастинах досить клопітно, але в результаті численних угод ви можете отримати набагато більшу вигоду, ніж при продажу цілого авто. Однак варто заздалегідь бути готовим до того, що можливо буде продати не всі деталі автомобіля. Важливо зробити повний список реалізованих деталей з якісними фотографіями, щоб пропонувати його потенційним клієнтам - багатьом людям потрібно відразу кілька різних деталей.

Переваги компанії «Автоскупка»

Співпраця з нами забезпечить вам такі переваги:
 • можливість продати авто в будь-якому стані - після аварії, з внутрішніми поломками, заставні і т.п.
 • швидка оцінка авто та високі виплати - до дев'яносто п'яти відсотків вартості;
 • виїзд фахівця для оцінки авто у зручний для вас місце;
 • повна законність угоди;
 • підтвердження продажу офіційним договором;
 • виплата грошей відразу після укладення угоди.
Кваліфіковані фахівці проведуть операцію купівлі-продажу з максимальним для вас комфортом, швидко оцінять автомобіль і виплатять гроші прямо на руки. Якщо ви зателефонуєте нам вранці, але вже до полудня вигідно продасте свою машину.
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!