Як продати бите авто?

bitoe avto

Водій нерідко хоче продати свій автомобіль після попадання в дорожньо-транспортну пригоду. Останнім часом все популярнішим стає такий запит, як продам бите авто. Зробити це досить складно, адже покупець намагається занизити вартість. В даному процесі не рекомендується проявляти поспіх, необхідно підшукувати варіант реалізації таким чином, щоб від угоди отримати максимальну вигоду. компанія «Автоскупка» готова запропонувати таку послугу, як викуп машин після ДТП. При цьому ми гарантуємо вигідні умови угоди.

Як вигідно, швидко продати авто після ДТП?

Продавець починає сумніватися в правильності угоди, якщо від покупця надходять пропозиції по завищеній ціні або строковим оформлення. У разі, якщо ви бажаєте продати свій транспортний засіб без зайвих проблем, рекомендуємо звернутися в спеціалізовану компанію, яка надає хороші умови.

Своїм клієнтам ми пропонуємо викуп авто дорого. Ми надаємо послуги з максимально швидкому викупу транспортного засобу. Наша компанія набуває марки різних виробників, при цьому стан авто для нас не має значення.

Як здійснюється продаж битого авто?

Для проведення наступного процесу автовласникові знадобиться зовсім мало часу. Для цього необхідно зробити всього чотири кроки:

  • подзвонити в компанію, після чого заповнити спеціальну форму;
  • зустрітися заздалегідь обумовлений час в призначеному місці з нашим співробітником;
  • здійснити купівлю-продаж транспорту в офіційному порядку;
  • в лагідні терміни отримати грошові кошти.

Звернувшись до спеціалізованої фірми, продавець може абсолютно не переживати з приводу правильності виконаної угоди, фінансового питання.

Переваги нашої компанії

бите авто

Наша компанія «Автоскупка» працює тільки з тими транспортними компаніями, які не мають проблем з юридичного боку, а також мають офіційну реєстрацію. Для того, щоб продати або купити автомобіль після ДТП, потрібно буде просто звернутися до нас і викликати фахівця. Працюючи з професіоналами, можна отримати величезну кількість переваг, що підвищують серед продавців битих авто попит на подібну послугу:

  • передбачена програма антіконфіската, тобто ми викуповуємо авто, що знаходяться під обтяженням на підприємстві, в банківській організації, автомобільному салоні;
  • що стосується вартості, то вона становить приблизно 90% від ціни, встановленої на ринку при оформленні угоди;
  • покладена сума видається в мінімальні терміни;
  • фірма відповідально ставиться до своїх клієнтів, здійснює офіційне оформлення, за рахунок чого можна не переживати з приводу безпеки угоди;
  • в нашому штаті працюють кваліфіковані юристи, які готові надати допомогу при оформленні документів, якщо необхідно погасити наявну заборгованість;
  • проводиться ретельний аналіз автомобіля, на підставі чого встановлюється реальна вартість.

Успішність нашої фірми пояснюється злагодженою командою справжніх професіоналів, великим досвідом роботи. Ми робимо все для того, щоб клієнтам було зручно, тому у нас є необхідне сучасне обладнання, парк евакуаторів, що транспортують старе авто.

Чому слід звернутися саме до нас?

Наша компанія пропонує послугу по швидкому викупу авто після ДТП. Вже більше десяти років ми надаємо кваліфіковані послуги з Автовикуп битих, старих автомобілів. Замовити послугу можна по всій Україні, для нас не має значення, в якому населеному пункті ви проживаєте. Максимально швидко продавець може за вигідною ціною оформити продаж або купівлю транспортного засобу. Клієнту не потрібно переживати про перевезення автомобіля, його доставці до покупця. Ми про все подбаємо.

Якщо по відношенню до автомобіля є кредитні заборгованості, то автолюбитель завжди може отримати від нас юридичну допомогу.

У тому випадку, якщо вам потрібна допомога в реалізації транспортного засобу, який побував в дорожньо-транспортній пригоді, звертайтеся до нас. У нас працюють справжні фахівці своєї справи, готові не тільки надати кваліфіковану допомогу, але також запропонувати таку суму грошей, яка відповідає ринковій ціні в останній момент укладання угоди. Головне, про що не варто забувати, це те, що реалізований автомобіль обов'язково повинен бути з офіційними документами. Свої послуги ми надаємо на вигідних умовах, цілодобово.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!