Як продати електромобіль в Києві і по Україні

Ще зовсім недавно слово «електромобіль» було нам в дивину, а бачили це чудо тільки в теленовинах або Інтернеті. Сьогодні продажу електромобілів ростуть у всьому світі, і наша країна не стоїть осторонь від цього процесу. Все більше наших знайомих, друзів пересідають на машини на батарейках. У той час як в Європі є окремі програми, субсидії наш уряд, на жаль, не сильно дбає про збільшення кількості «залізних коней» на автошляхах.

На самому початку «ери електрокарів» такий автомобіль був дуже дорогим в обслуговуванні, мав непривабливий вигляд і розрахований був на короткі поїздки, левова частка вартості цього авто припадала на вартість акумулятора. Сьогодні електромобіль практично неможливо відрізнити від автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння. Хоча останнім часом джерела харчування подешевшали в рази, це не особливо вплинуло на їх доступність. Електромобілі, накопичувачі яких дозволяють проїхати до 400 км без перезарядки, будуть коштувати від півмільйона гривень. Автовиробники прагнуть випускати електрокари за доступними цінами, але до ідеального співвідношення ціна-якість ще дуже далеко. На сьогодні електромобілі все одно залишаються не по кишені для людей з низьким і навіть із середнім достатком.

Майбутнє електротранспорту створюється сьогодні

У деяких країнах Європи існують програми відмови від автомобілів з бензиновими і дизельними двигунами, а урядами цих країнах вже визначені терміни переходу на транспорт з електродвигунами. І не дарма, адже такий транспорт не завдає шкоди навколишньому середовищу вихлопними газами. Людство мріє дихати чистим повітрям.

Електротранспорт також володіє і іншими перевагами, а саме безшумність і економічність. Все більше виробників автомобілів виробляють машини на батареях, повним ходом розробляються проекти повітряного електротранспорту.

Якщо ви задумалися про продаж свого автомобіля або електромобіля, що не мучити себе непотрібними питаннями і проблемами. Все дуже просто - звертайтеся в компанію AvtoSkupka, і професіонали на місці якісно оцінять вашого «залізного коня», оформлять необхідні документи, викуплять авто миттєво і якісно.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!