Як продати проблемний автомобіль без документів

Як у будь-якої людини - паспорт, кожен автомобіль має документом - технічним паспортом, який необхідний при продажу транспортного засобу. Цей документ містить повну інформацію про своє авто, від марки і моделі до власника і реєстраційного державного номера.

А як продати свій автомобіль, якщо технічного паспорта немає в наявності. І неважлива причина його відсутності, будь то втрата або крадіжка, важливо що без нього при переоформленні авто виникнуть труднощі. Як їх уникнути? Компанії «Автоскупка» пропонує свої послуги, ми допоможемо вирішити це питання в максимально стислі терміни.

Як оформити купівлю-продаж автомобіля за відсутності техпаспорта

При відсутності цього документа будь-яка угода з автомобілем буде значно ускладнена, особливо це стосується законності такої операції. Можна спробувати відновити технічний паспорт, але, попереджаємо, самостійне відновлення займе чимало часу.

Що необхідно зробити для отримання дубліката техпаспорта:

  • звернутися до відповідних органів Національної поліції із заявою;
  • представити інші документи, які підтверджують право власності на автомобіль;
  • оплатити необхідні мита і послуги;
  • отримати документи.

Але якби це було так швидко і просто, то не було б оголошень про продаж автомобілів без документів. А все тому, що самостійно отримати дублікат технічного паспорта вельми нелегко, тому що така процедура супроводжується ходінням по різним інстанціям. А наша бюрократія вимагає багато часу і коштів. Можна звернутися до «потрібним» людям, але дуже висока ймовірність потрапити до шахраїв.

Звернувшись в компанію «Автоскупка», ви заощадите свій час і гроші, наші фахівці можуть вирішити будь-які проблеми.

Продаж автомобіля, що знаходиться під заставою

Заставний автомобіль при продажу також може стати великою проблемою для свого власника. Є пару шляхів, що дозволяють продати заставне авто не маючи достатньої кількості грошей:

  • знайти, зайняти необхідну суму, погасити позику і приступити до продажу свого автомобіля. Погасивши позику, автомобіль перестає бути заставним, і ви спокійно оформляєте угоду;
  • отримати дозвіл фінансової організації, що надала позику, на переоформлення його на іншу особу. В цьому випадку наша компанія звертається в фінансову організацію за дозволом, на вимогу надає необхідний пакет документів, що підтверджує угоду. Після оформлення угоди клієнт на руки отримає суму, за вирахуванням застави, а компанія погашає борг перед фінансовою організацією.

Які послуги надає компанія «Автоскупка»

Для того що б скористатися послугою викупу автомобіля, яку надає наша компанія, досить залишити заявку на нашому сайті або зателефонувавши менеджерам компанії. Вказавши основні характеристики авто, ви відразу дізнаєтеся попередню вартість свого автомобіля. Остаточну вартість вам озвучить наш експерт.

Наша компанія спеціалізується на викупі проблемних автомобілів, ми допоможемо продати авто після ДТП, старі, нерозмитнені, несправні і заставні автомобілі. З нашою допомогою позбудетеся від утопленого, погорілого авто або взагалі машини без документів. Як бачите, ми працюємо з найрізноманітнішими транспортними засобами. Звернувшись в нашу компанію, ви позбавите себе від безлічі проблем і витрати дорогоцінного часу.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!