Як терміново продати автомобіль з пробігом на вигідних умовах?

kak_prodat_podoroje_svoyu_mashinu

Багато людей продають свій автомобіль тільки по закінченню гарантійного терміну, прагнучи вичавити з нього максимум. Або ж беруть рішенням придбати нову модель лише тоді, коли виникне перша несправність. Щоб таке радісна подія, як вибір нової машини, принесло вам ще більше позитиву, є способи більш вигідно продати б / у автомобіль з пробігом. Отримати найбільшу вигоду при продажу б / у транспортного засобу можна, вибравши один з наведених нижче варіантів того, як це зробити.
Старий вірний метод продати бу автомобіль - це розраховувати на свої сили. Слід неодмінно сфотографувати пропоноване вами авто і придумати до нього невеликий текст, що продає.

Потім інформацію слід розмістити для огляду потенційними покупцями. Для цього можна скористатися всіма доступними ЗМІ ресурсами, дошками оголошень і т.д. Постарайтеся надати кілька можливостей того, як покупець зможе з вами зв'язатися, наприклад, по телефону і месенджер.

Однак буває так, що до початку попиту проходить чимало часу, а кількість бажаючих не так велика, як би того хотілося вам. Щоб поліпшити ці показники, слід почати з правильної оцінки авто. Чим більше ваше бажання заробити, тим довше доведеться чекати. Щоб ваша машина виглядала на фото найкращим чином, замовте професійного фотографа. Це буде недорого, адже вам знадобитися всього 3-5 фотографій.

У тексті оголошення обов'язково перерахуйте всі основні і додаткові пристрої, які покупець оцінить в вашому автомобілі.

Не слід приховувати від нього і те, що може змусити його відмовитися від угоди. Якщо в транспортному засобі є які-небудь дефекти або були ушкодження, то опишіть їх. Щоб не їздити з кожним бажаючим в сервісні центри і на тест-драйви, можна скористатися послугою викуп старих авто. Це позбавить вас від зайвих клопотів. Якщо ви знайшли покупця, то це ще не привід вважати операцію успішною. Тепер вам потрібно буде продумати спосіб оформлення документів і передачі грошей. Тут будуть корисними послуги нотаріуса.


Як дорого продати б / у машину?

Самостійний продаж машини може бути зручна далеко не всім автовласникам. Саме для них передбачена послуга обміну старої моделі на нову з доплатою, яку надають багато автосалонів. Вигоду від цього отримують обидві сторони. Власник при цьому економить час і нерви, адже всі зазначені вище етапи продажу виконують співробітники салону.

Оформлення заявки на цю послугу передбачає оцінку транспортного засобу, його сервісну діагностику, оформлення документів, в тому числі зняття з обліку, підписання договору і грошовий розрахунок. Для обох учасників угода буде абсолютно безпечною. Розрахуватися можна не лише готівкою, але і по безналу. Крім того, автосалон дозволяє придбати машину в кредит. Тут можна купити і нове авто і то, яке має великий пробіг або потребує ремонту. Звичайно, в останньому випадку, з ціни буде віднята сума майбутніх витрат.

Якщо терміновий автовикуп необов'язковий, тоді можна продати б/у автомашину за заявленою власником вартості. У цьому випадку клієнт повинен бути готовий до більш тривалого очікування.

При прийомі автомобіля на комісію оголошення про його продаж готуються фахівцями салону і розміщуються на його ресурсах. Однак і тут не варто завищувати реальну ціну на авто, тому що в цьому випадку покупця можна так і не знайти. Стовідсоткову гарантію продажу машини вам не зможе дати ніхто, однак з усіх способів викуп авто за допомогою компанії Автоскупка є найбільш надійним і найменш клопіткою для власника.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!