Покупка б/у автомобіля в Україні

Придбання машини, яка була у використанні - відповідальна і важлива подія. Існує безліч нюансів, необхідність врахування яких стоїть гостро для того, щоб не помилитися з покупкою.

Загальні рекомендації при покупці б/у автомобіля:

 1. Модель автомобіля. Не полінуйтеся вивчити якомога більше інформації про майбутню машині. Проаналізуйте всі «за» і «проти», щоб уникнути непередбачених, каверзних ситуацій в подальшому.
 2. Новизна транспортного засобу. Більшість людей дотримуються думки про те, що чим воно старше, тим гірше, проте вік не завжди надійний показник. Дізнайтеся історію модельного ряду.
 3. Технічні характеристики. Перед покупкою б / у автомобіля слід визначитися з цілями використання майбутнього придбання, після чого розставляти пріоритети.
 4. Пробіг б/у авто. Відмінним рішенням буде віддати перевагу авто з пробігом не більше ста тисяч кілометрів, а до того як зробити покупку, віддайте авто в професійний сервісний центр.
 5. Безпека. Даний фактор є одним з найважливіших, нехтувати яким точно не слід. Необхідно переконатися в тому, що машина відповідає всім вимогам безпеки. Подушки, ремені і рейтинги безпеки, а також результати краш-тестування повинні бути в пріоритеті. Не беріть автомобіль в разі пошкодження механічних деталей і кузова. Навіть якщо неполадки усунені, ризик потрапляння в аварію може призвести до скінчитися.
 6. Репутація. Краще не економити, вибравши спокій і безпеку, ніж вибрати машину, про яку ви нічого не знаєте, чи, тим більше, чули погані відгуки. Дізнайтеся у господаря VIN-код і впевніться, що він збігається з тим, що зазначений на кузові і в технічному паспорті. На кузові також не повинно бути будь-яких слідів, що вказують на зварювання, а при зчитуванні коду не повинні виникати труднощі.
 7. Особливості. Не забудьте з'ясувати всі своєрідності використання машини.

Де придбати б/у машину?

Щоб знизити ризик негативних наслідків, б / у авто рекомендується купувати:

 • у знайомих;
 • на автопорталах. В Україні існують сайти з перевіреними і надійними продавцями;
 • на автомобільному ринку. Остерігатися шахраїв, які продають проблемний автомобіль, варто не тільки на подібних торгових точках, але і всюди. Людям, які погано в цьому розбираються, слід бути обережними;
 • у приватних компаній, що спеціалізуються в даній сфері. Подібні підприємства несуть відповідальність за операції, тому в їх обов'язки входить не тільки підбір транспортного засобу, відповідний вашим перевагам і побажанням, але і перевірка документів, виявлення різних підводних каменів.

Оформлення б/у транспорту

Існують наступні способи документального підкріплення угоди:

 • нотаріус і нова реєстрація б/у машини в територіальному центрі міністерства внутрішніх справ України;
 • усна форма договору із заповненням спеціальної форми в тому ж центрі. Процес відбувається в той час, коли авто переоформляється на нового господаря.

Перед оформленням договору купівлі-продажу необхідно в обов'язковому порядку переконатися в тому, що всі документи і номера оригінальні. Також слід усвідомлювати, що, незважаючи на дотримання всіх рекомендацій і обережність, ризик так чи інакше буде присутній. Але завдяки поглибленому вивченню всіх питань і супроводу професіоналів надають можливість уникнути багатьох непередбачених ситуацій і дізнатися про приховуваних недоліки.

Якщо у вас виникло бажання продати бу авто швидко, то ви можете звернутися в нашу компанію Автоскупка, яка спеціалізується на терміновому викупі авто.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!