Купівля машин на запчастини: що потрібно враховувати при продажі

«Автоскупка» діє по всій території країни і перевіряє анкети без перерв і вихідних. Пошукайте в переліку свій населений пункт і вкажіть дані про автомобіль для попередньої діагностики.

Викуп непридатних автомобілів без документації та придбання транспортних засобів з аналізом у віртуальному режимі або по телефону. Засоби протягом пари годин.

Які машини варто продати на розбирання

У певних ситуаціях допомогу по скупці машин - ваша єдина можливість реалізувати своє авто. На запасні частини, як правило, залишають транспортні засоби після ДТП, які потребують капітального ремонту, в якому немає сенсу. Або машини, які в принципі не підлягають реставрації. Якщо документації немає, робота по реалізації посилює проблеми в кілька разів.

Які авто можна продати виключно завдяки скупці машин на запасні частини?

З істотними проблемами

У цю добірку можна віднести наступні засоби пересування:

  1. Після аварій, зокрема, потребують тривалої і дорогої реставрації, або ті, що їй не підлягають.
  2. Після пожежі. Внаслідок аварії на дорозі або непридатною електричної системи і так довше.
  3. Після несприятливого впливу різних сполук. Сюди можна віднести авто, які піддавалися дії лугу, кислоти, хімікатів і ті, що потрапили у воду.

Робочі, але застарілі

Придбання старих автомобілів на запасні частини дозволить звільнитися від звалища в гаражі, цілком відходив свій ресурс. У цю категорію можна включити застарілі, зношені автомобілі, які неможливість реалізувати. Вони затребувані серед власників машин.

З проблемної документацією

Або зовсім без неї. Це можуть бути досить елітні іномарки в отличном состоянии, але з труднощами з боку закону:

  • проблеми з реєстрацією - скасуванням, утилізацією, розбіжністю нумерації автомобіля і кузова і іншими юридичними особливостями;
  • порушення норм закону. Наприклад, за ступенем екологічності;
  • паперу відсутні. Наприклад, якщо вони втрачені, і власник не бажає втрачати фінанси і час на їх відновлення.
Ще одна проблема - нерозмитнені автомобілі. Запит на прийом машин на запчастини для евроблях все більше зростає. За останній час в Україну було завезено велику кількість машин із зарубіжними номерами. Такі автомобілі неможливо поставити на облік або зробити страховку. Реалізувати традиційним способом також досить важко. Розмитнення залучає великі витрати, а без них авто є незаконним в нашій державі. Щоб повернути хоча б частину суми, можна звернутися за послугами термінової скупки машин на запасні частини. Отже, якщо документація відсутня, автомобіль в непридатному стані або відшукати клієнта майже неможливо, найкращим рішенням буде скористатися послугами компанії «Автоскупка».

Труднощі реалізації машин без паперів

Як і у особистості, у будь-якої машини є своя документація. Він включає дані, які його відрізняє: модель і бренд, рік виробництва, хто господар і інша інформація. Він необхідний спершу для здійснення операцій з автомобілем і перевірки за належними населенню машинами, щоб знизити статистику крадіжок у державі. Заборони на реалізацію машини без документів в країні немає. Однак ніхто не бажає мати справу з таким варіантом, оскільки за ним може бути аферист, який реалізує авто в кредиті або крадене. Тому відшукати клієнта майже нереально - пропозиція такого змісту завжди ігнорують.
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!