Переваги термінового викупу, в порівнянні з самостійним продажем авто

Найдорожчим життєвим активом можна вважати час. Багато людей часто знаходяться в очікуванні чогось: хороша робота, висока зарплата, виграшний клієнт на авто. Буває так, що продаж авто може зайняти дуже багато часу, аж до декількох місяців. Компанія «Автоскупка» спеціалізується на скупці автомобілів, що є актуальним для швидкого і надійного отримання грошей за авто.

Багато власників транспортних засобів не віддають перевагу службам автосалонів і посередникам, вважаючи, що таким чином їм доведеться заплатити багато грошей за послуги. Однак це не так. Найчастіше різницею виступають приблизно 10% від ціни автомобіля. Для такого способу продажу характерний ряд багатьох переваг.

Терміновий викуп має такі переваги

  1. Оперативна угода. Завдяки послузі термінового викупу можна швидко отримати гроші за автомобіль. Для цього необхідно зв'язатися з фахівцями компанії «Автоскупка», після чого наш фахівець виконає діагностику авто і назве суму за автомобіль. Це є величезною перевагою, особливо якщо гроші потрібні в терміновому порядку, наприклад, на придбання нового авто.
  2. Мінімум клопоту. Кожна людина, яка хоча б раз займався продажем свого автомобіля за допомогою безкоштовних сайтів, знає, що на це потрібно багато часу і сил. Плануючи самостійно продати авто, слід бути готовим до безмірним телефонних дзвінків, показам авто, перевірок і прохань поступитися в ціні і т.д. Зв'язок з компанією «Автоскупка» дозволить уникнути цих неприємних моментів і продати авто швидко і максимально комфортно.
  3. Швидке отримання грошей. Автовласникові передаються гроші транспортний засіб при передачі документації та ключів від транспорту. Це дозволяє заощадити час на очікування майбутнього клієнта.
  4. Відсутні ризики. Продаючи автомобіль можна зіткнутися з шахраями. Звернувшись в нашу компанію, ви можете бути впевненим в прозорості угоди.
  5. Підготовка транспортного засобу перед продажем. На компанію, яка займається скупкою автомобілів, покладається весь перелік питань, пов'язаних з передпродажними заходами. Варто зауважити, що якщо продавець вирішить сам підготувати авто до продажу, то йому це обійдеться в пристойну суму грошей.
  6. Можливість продати авто в будь-якому стані. Якщо ваше авто знаходиться в поганому технічному стані і на ньому присутні очевидні пошкодження - такий транспорт продати досить важко. Для продажу пошкодженого авто може знадобитися багато часу, адже такі автомобілі не користуються попитом. Перевагою послуги термінового викупу є покупка транспортних засобів в будь-яких станах.

Ще однією перевагою термінового викупу є можливість продажу автомобіля навіть при відсутності всіх документів, наприклад, при втраті ПТС. Компанія «Автоскупка» розглядає транспорт, що знаходиться в кредиті і машини з накладеним арештом судовими приставами. У таких ситуаціях постанову авто на контроль неможливо, що ускладнює процес продажу. Послуга Автомобілі б допоможе швидко впоратися з цим завданням.

На що звернути увагу при продажу авто?

Продаж транспортного засобу являє собою відповідальний процес, до якого слід підійти з особливою уважністю. Продаючи авто, можна зіткнутися з шахраями і недобросовісними посередниками. Більш надійним варіантом стане звернення в нашу компанію, яка співпрацює виключно з перевіреними фірмами, що спеціалізуються на викупі автомобілів в Україні. Можливе отримання достовірної інформації і знайомство з відгуками про кожну організацію.

Слід розуміти, що продаючи авто, його справжня ціна може мати незначні відмінності від ринкової вартості в зв'язку з тим, що автомобіль потребує ремонтних роботах і технічному обслуговуванні. Підсумкова ціна визначається станом кузова і салону, комплектацією та іншими факторами.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!