Причини продажу авто в Києві

Часто продаж автомобіля пов'язана з серйозною поломкою, усунення якої вимагає великих витрат. Нерідкі випадки, коли машину вигідніше продати, ніж полагодити. Варто також враховувати, що їздити на несправному авто - величезний ризик для водія і пасажирів, а також для пішоходів і автомобілістів на дорозі.

Найскладніші поломки автомобіля

Давайте розглянемо найскладніші і витратні в грошовому плані поломки, усунення яких під силу не кожному автомеханіка. До несправностей, які найчастіше змушують до продажу авто, відносять:

  1. Поломки двигуна. Як правило, до виходу двигуна з ладу приводить недолік масла. Починка виллється в значну суму - в середньому від тисячі до трьох тисяч доларів. Загальні витрати на ремонт можуть коштувати як добра половина машини. Заміна двигуна - ще дорожче задоволення (майже в два рази дорожче).
  2. Несправність гідрозамка оцінюється в одну-дві тисячі доларів в залежності від обставин. Причиною поломки стає потрапляння вологи в двигун, наприклад, коли авто опинилося в глибокій калюжі. У циліндри двигуна проникає вода і поршні виходять з ладу.
  3. Ремонт перегрівся двигуна має досить широкий ціновий діапазон: в залежності від рівня складності він може варто і сотню доларів, і п'ять тисяч доларів. Двигун перегрівається з різних причин, але найчастіше - через що вийшов з ладу термостата, розтруба, шланга.
  4. Поломка АКП. Як правило, нинішні автомобілі оснащені коробками передач, які управляються за допомогою електроніки. Несправності в бортовому комп'ютері усунути порівняно легко і не дуже затратно. Однак при поломці механічних деталей ремонт виявиться тривалим і дорогим. Починка механіки в таких випадках може стояти від п'ятисот доларів до трьох тисяч доларів.
  5. Тріщина в блоці двигуна і як наслідок - витікання антифризу. Щоб відремонтувати двигун з тріщиною вам знадобиться від тисячі до трьох тисяч доларів. Така поломка нагадує закритий перелом у людини, який не відразу вдається виявити. Ви можете думати, що випливає просто вода - конденсат, але через якийсь час автомобіль починає сильно барахлить. Однією з поширених причин такої несправності є перегрів силового агрегату.

В багатьох випадках машину з такими поломками дійсно легше продати, ніж виправити. Якщо ви хочете продати автомобіль в Києві, зв'яжіться з нами за вказаними номерами телефонів, і ми оформимо угоду купівлі-продажу протягом доби. Обумовлену суму грошей ви отримуєте відразу на руки, а оформлення всієї необхідної документації ми беремо на себе.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!