Термін дії оцінки автомобіля

Отримати експертну оцінку вашого автомобіля необхідно в декількох випадках: якщо зібралися продавати автомобіль, якщо необхідно підрахувати матеріальні збитки при аварії, при передачі машини в заставу або в ломбард. Звичайно, вартість транспортного засобу не є постійною величиною, з часом будь-який автомобіль втрачає в ціні, так як він фізично зношується, навіть перебуваючи в гаражі без руху. Оцінивши автомобіль, виникає питання - а скільки часу дійсна така оцінка.

Які критерії впливають на вартість автомобіля з пробігом

Для проведення професійної оцінки автомобіля, обов'язково необхідно експерту особисто оглянути транспортний засіб, перевірити всі документи. Тільки після ретельного огляду експерт може оцінити ваше авто, для цього він враховує такі критерії:

  • марку авто, модель, тип кузова, рік випуску, комплектацію, навіть колір автомобіля може впливати на його вартість;
  • пробіг машини, стан вузлів і агрегатів. Експерт огляне стан кузова, салону і гуми;
  • участь автомобіля в дорожньо-транспортних пригодах;
  • чи проводився серйозний ремонт і заміна деталей автомобіля;
  • країна реєстрації авто. Ціна автомобіля з іноземною реєстрацією буде значно менше такого ж авто з вітчизняної реєстрацією;
  • наявність повного пакета документів. Якщо будь-яких паперів, необхідних для переоформлення автомобіля, не вистачає, вартість авто буде зменшена у зв'язку з необхідністю їх відновлення.

І скільки ж дійсна оцінка транспортного засобу

Всім відомо, що кожен рік автомобіль втрачає частину своєї первісної вартості, навіть у нової машини, що виїжджає з автосалону, зменшується її вартість.

При активній експлуатації автомобіля продовжують зношуватися його деталі. Тому, зробивши оцінку авто і продовжуючи їм користуватися, ви ще більше зменшуєте її вартість. І через деякий час доведеться викликати оцінювача повторно. Навіть якщо автомобіль буде просто стояти в гаражі, деякі його елементи продовжують старіти, наприклад різні гумові деталі.

Падіння вартості автомобіля залежить і від старіння даної моделі. Якщо виробник випустив новішу модель цього ряду, то вона буде більше вселяти довіру покупців, зменшуючи попит і, отже, вартість старого авто.

Також, на вартість транспортного засобу може впливати і сезонність. У зимовий час купівельна активність завжди падає, зменшується інтерес і до покупки автомобілів. Тому взимку ціна авто трохи падає, а до літа навпаки - збільшується.

Слід зауважити, що вартість автомобіля падає з різною швидкістю, все залежить від популярності авто і попиту на таку модель. Але в середньому потрібно орієнтуватися, що вартість транспортного засобу буде залишатися актуальною протягом трьох-шести місяців. Також зверніть увагу, що методики оцінки різних експертів можуть відрізнятися, як і буде трохи відрізнятися вартість авто у різних експертів.

Як можна швидко оцінити свій автомобіль

Оцінку автомобіля, в принципі, можна провести і самостійно. Для цього необхідно зайти на сайти оголошень і порівняти вартість аналогічних транспортних засобів. Це і буде орієнтовна вартість вашого автомобіля, від якої необхідно відштовхуватися.

Якщо необхідна більш точна оцінка, звертайтеся в компанію «Автоскупка», наші експерти проведуть особисту і професійну оцінку виключно в зручний для вас час. Залишивши дані про автомобіль на сайті компанії або передзвонивши нашим менеджерам, ви можете отримати попередню оцінку абсолютно безкоштовно.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!