Суть послуги евакуатора

У великих містах дуже часто можна побачити такий вид автомобільного транспорту, як евакуатор. Він є досить затребуваною технікою, що дозволяє швидко і дбайливо евакуювати інший транспортний засіб.

Причини виклику евакуатора

Практично у кожного автолюбителя трапляються ситуації, коли ваш улюблений «залізний кінь» дає збій і його необхідно перевезти до місця ремонту. Звичайно, можна викликати знайомого автослюсаря для усунення поломки на місці, але дорожня ситуація в наших населених пунктах могла бути і краще. У мегаполісах припаркуватися складно, не кажучи про багатогодинному стоянні на проїжджій частині для ремонту. Тому несправний автомобіль потрібно прибрати з дороги дуже швидко, щоб уникнути утворення пробок і заторів.

Для цих цілей і потрібен евакуатор, за допомогою якого звільняється проїжджа частина за короткий проміжок часу. Але спецтранспорт для перевезення автомобілів активно використовується і для інших цілей:

 • несправність транспортного засобу, доставка до місця ремонту;
 • дорожньо-транспортна пригода;
 • витяг авто із заметів, кюветів та інших місць, що перешкоджають його нормальному руху;
 • нестача палива;
 • перевезення авто новому власнику;
 • переміщення великогабаритного вантажу;
 • доставка будівельної, дорожньої гусеничної техніки до місця її використання або до місця зберігання;
 • неможливість водієм керувати транспортним засобом і багато іншого.

У будь-якому з перерахованих випадків допоможе компанія Автоскупка, яка швидко доставить ваш транспортний засіб за вказаною адресою і в визначений замовником час.

Які бувають види евакуаторів

послуги евакуатора фото

Евакуаторами називають спецтранспорт, що володіє істотною вантажопідйомністю, має велику платформу для перевезення інших транспортних засобів і спеціальні пристрої для навантаження, підняття автомобілів.

Евакуатори можуть перевозити різні транспортні засоби:

 • легкові авто і мотоцикли;
 • спеціалізований транспорт;
 • мікроавтобуси та невеликі вантажівки;
 • комерційні машини;
 • техніку підвищеної прохідності.

Звернувшись в будь-яку організацію, що спеціалізується на перевезеннях автотранспорту, вам поставлять запитання про те, який транспортний засіб необхідно перевезти. Залежно від перевезеної техніки евакуатори бувають декількох видів. Одна справа перевезти малолітражку, а інша справа - дорожню техніку на гусеничному ходу. Для таких цілей застосовують транспорт, що володіє більшою вантажопідйомністю і такої конструктивної особливістю, як платформа з низьким кліренсом. Ця платформа знижує центр ваги навантаженого автотранспорту і дозволяє досить просто маневрувати в умовах міського потоку автомобілів, не турбуючись про можливість перекидання.

Особливості евакуації автомобілів з автоматичною коробкою передач

Незважаючи на те, що евакуатор покликаний перевозити автотранспорт, занурюючи його на свою платформу, бувають випадки, коли такий спосіб перевезення неможливий. Наприклад, не кожен евакуатор може занурити авто, яке перебуває на підземному паркінгу з низькими стелями або великою кількістю внутрішніх перегородок і стовпів.

Можна спробувати евакуацію автомобіля методом буксирування, але що робити, якщо у вас не заводиться автомобіль з автоматичною коробкою передач, що знаходиться на такій парковці? Адже всі знають, що буксирування автомобіля з АКПП небажано і може привести до виходу з ладу «автомата». Це пов'язано з деякими конструктивними особливостями автоматичної коробки передач, яка має власні системи змащування і охолодження, що працюють тільки при працюючому двигуні. Тому буксирування автомобіля з АКПП може привести до перегріву деталей коробки передач (підшипники, сальники, шестерні) і навіть їх механічного руйнування.

Варіантом вирішення проблеми евакуації може бути перевезення такого автомобіля методом часткового навантаження. У цьому випадку, на платформу евакуатора занурюються тільки провідні колеса перевозиться авто. Але таке перевезення також не завжди можлива через габарити транспортних засобів або неможливістю здійснити таку навантаження.

При неможливості інших варіантів залишається тільки буксирування на тросі з обов'язковим спостереженням за рівнем трансмісійної рідини в АКПП і строгим дотриманням рекомендацій виробників автомобіля. Спільними рекомендаціями є:

 • швидкість буксирування не повинна перевищувати 30 км / год;
 • щопівгодини необхідна зупинка щоб уникнути перегріву, при необхідності здійснюючи доливання трансмісійної рідини.

Будь-яку проблему можна вирішити і будь-який автомобільний транспортний засіб можна безпечно перевезти. Компанія Автоскупка швидко підбере необхідний евакуатор для вирішення ваших проблем. Вам необхідно лише зв'язатися з нами, вказавши марку машини, координати, характер проблеми. Звернувшись за допомогою в нашу компанію, можете бути впевненими, що допомога прийде в будь-який час доби.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!