Утилізація автомобіля після ДТП

За статистикою середній вік автомобілів в Україні майже 20 років. Більшість з машин, які їздять по нашим дорогам, вже давно повинні бути списані на металобрухт. А про авто, які побували в серйозному ДТП або горіли, і говорити нема чого. Більше третини автомобілів, що побували в серйозних аваріях, не підлягають відновленню або ремонту. Та хіба мало причин, щоб позбутися від свого автомобіля.

Що робити з розбитим авто

Автолюбителю, що задумав позбутися власного автомобіля, необхідно вирішити одне питання - що ж робити?

Є два законних варіанти (варіант зняти номери і кинути авто у дворі сусіднього будинку ми не розглядаємо і не пропонуємо).

  1. Утилізувати своє авто за стандартною процедурою. Вона включає кілька моментів. Необхідно зняти авто з реєстрації в МРЕВ, знайти організацію, офіційно займається утилізацією. Сплативши послугу евакуатора і самої утилізації, обов'язково необхідно отримати документальне підтвердження процедури.
  2. Спробувати продати розбиту машину. Продати самостійно авто після серйозної ДТП це ще непроста задачка. Основною проблемою є пошук покупця на такий товар. Розміщення оголошення, численні дзвінки, зустрічі забирають надто багато дорогоцінного часу і сил. Щоб прискорити продаж авто після ДТП можна спробувати відремонтувати її. Але такий варіант може бути невигідний, так як кошти, отримані від продажу відновленого автомобіля, не покриють витрачених грошей на саме відновлення.

Викуп авто як варіант утилізації

Компанія «Автоскупка» пропонує відмінний варіант вирішення питання позбавлення від автомобіля, замовивши нашу послугу - утилізація автомобіля потерпілого при ДТП. Скористатися такою послугою набагато простіше, ніж намагатися самостійно продати розбитий автомобіль.

Адже в результаті серйозної ДТП власнику необхідно оцінити завдані збитки, для чого потрібно запрошувати різних людей для оцінювання і бажано з декількох організацій. Отримавши інформацію від різних джерел, необхідно розрахувати вигідний варіант відновлення авто, якщо це взагалі можливо.

Зваживши всі за і проти, прорахувавши всі варіанти, враховуючи втрату маси часу, може виявитися, що набагато простіше, швидше і, можливо, вигідніше скористатися нашою послугою утилізації транспортного засобу, ніж намагатися продати бите авто.

Процедура утилізації авто

Скористатися послугою утилізації автомобіля в компанії, професійно цим займається, це відмінне рішення. Заощадивши масу часу, ви вирішите проблему буквально протягом доби, адже процедура утилізації авто, яку пропонує компанія «Автоскупка» максимально проста.

Зателефонуйте нашим фахівцям або зробіть заявку на сторінці в інтернеті. Менеджер, отримавши інформацію про основні характеристики авто і ступеня його пошкодження, озвучить орієнтовну суму, яку ви отримаєте за розбите авто. У разі вашої згоди, прибуде фахівець-оцінювач, який після детальної перевірки машини, дасть експертну її оцінку і озвучить остаточну вартість транспортного засобу.

Підписуючи договір, ви отримаєте всю обумовлену суму одним платежем. В один момент ви рятуєтеся від автомобіля, послуги евакуатора за наш рахунок. Фахівці компанії допоможуть зняти авто з реєстрації, ми надаємо повний спектр послуг. Ми впевнені, що процедура утилізації автомобіля за допомогою його викупу набагато простіше інших варіантів утилізації і швидше за все вигідніше.

Скористайтеся послугами компанії «Автоскупка»

Ми маємо багаторічний досвід в сфері утилізації автомобілів. Потрапивши в серйозне ДТП завжди важливо розуміти, як грамотно поступити з автомобілем, щоб мінімізувати витрати.

Звернувшись до нас, ви отримаєте максимально можливу вартість вашого автомобіля, наші фахівці професійно і чесно оцінять авто, в тому числі побувало в аварії.

Наша компанія здійснює автовикупавтомобілей з пробігом, нерозмитнені авто, машини після ДТП, кредитні і заставні автомобілі.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!