Викуп авто Audi

Audi – німецька компанія з виробництва автомобілів, яка входить до концерну Volkswagen. З конвеєра заводу випускаються різні машини: седани, моделі бізнес-класу, хетчбеки і багато інших.

Незважаючи на високу якість та довіру покупців, іноді у власників транспортних засобів виникає необхідність продати їх якнайшвидше. І, звичайно, якомога дорожче.

У такому разі звернення до фахівців компанії «Автоскупка» — найкраще рішення. Ми займаємося викупом автомобілів Audi та інших марок (закордонного та вітчизняного виробництва) вже понад 10 років.

Вигідні умови викупу Audi

Ми викуповуємо автомобілі Audi незалежно від їхнього стану (у тому числі після ДТП, биті, заставні, лізингові, кредитні, биті, із серйозними поломками і не на ходу). Укладання угоди з Автоскупкою відбувається у найкоротші терміни, оскільки наші оцінювачі виїжджають до багатьох міст України. Вам більше не потрібно шукати покупців самостійно, знижувати ціну на їхнє прохання або їхати до більшого міста для підвищення ймовірності продажу.

Наші фахівці проведуть попередню оцінку автомобіля Audi за фотографією та запропонують на автомобіль максимальну ціну з можливих (до 95% від ринкової вартості).

Автоскупка працює згідно із законодавством, тому угода купівлі-продажу відбувається офіційно, з укладанням потрібного договору. Власнику автомобіля потрібно лише надати документи на транспортний засіб, свій паспорт та ІПН – все інше за нього зроблять співробітники компанії.

Якщо автомобіль Audi виявився з двигуном, що вийшов з ладу, чи не на ходу — ми надаємо безкоштовний евакуатор. Так ви заощадите гроші, час і нерви, а також унеможливите ризик спілкування з шахраями.

Етапи викупу Audi в Автоскупці

Процес оформлення угоди на викуп автомобіля Audi дуже простий. Для цього потрібно:
  • запитати зворотній дзвінок, заповнити заявку на сайті або зателефонувати за вказаним номером;
  • надіслати фотографію автомобіля Audi для попередньої оцінки;
  • домовитись з оцінювачем, який розгляне машину;
  • показати документи на машину, паспорт, ІПН та підписати договір;
  • отримати гроші за автомобіль Audi
Оформлення всіх документів співробітники компанії беруть на себе. Ви можете отримати всю суму за один день без паперової тяганини та нервів. Довірте продаж старого автомобіля професіоналам та заповніть заявку на сайті вже зараз!
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!