Викуп авто Chrysler

Самостійний продаж автомобіля Chrysler не завжди приносить бажаний результат. Часто власникам машини доводиться самостійно відповідати на всі дзвінки та повідомлення, спілкуватися з дуже вимогливими покупцями або робити суттєві знижки, аби якнайшвидше укласти угоду.

Якщо ви хочете продати транспортний засіб максимально безпроблемно, отримавши при цьому гідну суму, залишайте заявку в компанію Автоскупка.

Ми вирішимо всі складнощі, позбавимо вас паперової тяганини та юридичного оформлення документів, а також запропонуємо вигідну суму викупу Chrysler.

Переваги автовикупу Chrysler

Автовикуп дозволяє швидко продати автомобіль у будь-якому стані. Ми купуємо лізингові, заставні, кредитні машини, не відмовляємося від старих, битих, згорілих, втоплених чи тих, що потрапляли до ДТП. Важливо, щоб транспортний засіб мав українську реєстрацію та був випущений не пізніше 2000 року. Так ви зможете перетворити старий автомобіль на вигідну інвестицію, а не витрачати гроші на масштабний ремонт, фарбування, заміну деталей та інші моменти.

Гарантії, які ми надаємо

Всім клієнтам ми гарантуємо:

 • безкоштовну подачу евакуатора;
 • безпеку угоди з погляду юриспруденції;
 • економію ваших нервів, сил та грошей;
 • грамотне оформлення документів;
 • виплату суми на день звернення.

Етапи викупу автомобіля

 1. Спочатку вам потрібно подати заявку, заповнивши форму на сайті або зателефонувати нам за вказаними номерами телефону.
 2. Надішліть фотографію автомобіля для первинної оцінки.
 3. Домовитеся про час та місце зустрічі нашого оцінювача, щоб він оглянув автомобіль детальніше.
 4. Надайте документи на машину, ваш паспорт та ІПН.
 5. Підпишіть документи купівлі-продажу, оформлені нашим юристом.
 6. Отримайте гроші за стару машину Chrysler.

Співробітники компанії Автоскупка допоможуть отримати бажану суму і забути про оформлення документів як про страшний сон. Особливо корисними наші послуги будуть, якщо ваш автомобіль був у ДТП або перебуває не на ходу. Найчастіше такі транспортні засоби продаються нижче за ринкову вартість, або ж власнику Крайслера доведеться вкласти чималу суму в ремонт. Ми викуповуємо будь-які автомобілі, незалежно від їх пошкоджень та стану. Також ми виплачуємо всю суму за машину того ж дня, коли ви подали заявку.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!