Викуп авто Daihatsu

Іноді власникам машин потрібно терміново продати свій автомобіль через різні обставини. Найчастіше вони їдуть на авторинки або розміщують оголошення на спеціалізованих ресурсах. У такому разі власнику доведеться спілкуватися з усіма потенційними покупцями, розповідаючи кожному про всі плюси та переваги машини. Якщо транспортний засіб був у ДТП або має пошкодження, покупці часто просять знизити вартість, тому власник може втратити суттєву суму.

Під час звернення до компанії Автоскупка такі моменти виключені. Ми викуповуємо автомобілі Daihatsu лише за один день, дозволяючи отримати близько 90% від ринкової вартості машини. Для проблемних транспортних засобів автовикуп стає єдиним способом продати машину якнайшвидше, і при цьому не втратити гроші. Ми купуємо будь-які автомобілі: нові, цілі, биті, не на ходу, після ДТП, із серйозними ушкодженнями, лізингові, заставні, кредитні, втоплені, згорілі та інші.

Переваги термінового викупу в Автоскупці

Головна перевага термінового викупу автомобіля Daihatsu – відсутність тимчасових витрат. Ми беремо на себе всю паперову тяганину, оформлення документів відповідно до чинного законодавства України та зводимо вашу участь у процесі до мінімуму. Первинну оцінку вартості машини фахівці проводять за фотографією, а після ви можете домовитися про зустріч у будь-якому місці, що також заощаджує багато часу. Ви можете продати проблемний автомобіль Daihatsu лише за кілька годин або один день і одразу отримати на руки всю суму.

Етапи автовикупу Daihatsu

Перший етап автовикупу – звернення до компанії Автоскупка. Після спілкування з менеджером вам потрібно відправити фотографію автомобіля: оцінювач проведе візуальну діагностику і може озвучити приблизну вартість. Після вас потрібно домовитись про зустріч із фахівцем, який огляне автомобіль Daihatsu більш детально. Далі потрібно надати документи на машину, ваш паспорт та ІПН. Наступний етап — підписання договору купівлі-продажу, оскільки викуп авто — офіційна послуга, яку обов'язково супроводжує повний пакет документів. Останній етап - отримання повної суми, яка була обумовлена ​​перед підписанням договору.

Для звернення до Автоскупки достатньо зателефонувати нам за вказаними контактними телефонами або заповнити спеціальну форму на сайті. Наші менеджери зв'яжуться з вами і дадуть відповіді на всі питання!

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!