Викуп авто з несправним двигуном в Україні

Для кожного транспортного засобу характерний свій експлуатаційний термін, який в основному становить не менше 15 років. Однак бувають ситуації, коли автомобілі виходять з ладу набагато раніше покладеного терміну. Цьому можуть посприяти не тільки аварійні ситуації, а й знос деталей, що не підлягають відновленню.

Двигун кожного автомобіля є дуже важливим і дорогим елементом, якому також властиво ламатися. Несправний двигун не завжди є сенс ремонтувати.

Поломки мотора

Как продать авто с неисправным двигателем

До найпоширеніших проблем несправностей двигуна можна віднести:

 • несправну охолоджувальну систему;
 • зношені газорозподільні механізми;
 • несправність насосів високого тиску ТНВД;
 • знос циліндро-поршневих елементів;
 • обрив ременя ГРМ;
 • прогорання клапанів.

Для того щоб впоратися з вищепереліченими проблемами, особливо останніми трьома, знадобиться чимало грошей і часу, і не завжди результат буде позитивним. Налаштувавшись на покупку авто, що вже було в експлуатації, варто бути готовим до того, що пристрій б/у не володіє ніякими гарантійними термінами.

Як же бути в такій ситуації? Що робити з автомобілем, який неможливо відремонтувати? Найдоцільніше буде продати такий автомобіль.

Який автомобіль найлегше продати?

Тут справи йдуть так само як і зі справними авто, де найбільшим попитом користуються ходові і досить нові моделі транспортних засобів. Вітчизняний ринок багатий великим асортиментом автомобілів російського виробництва, до яких легше підібрати деталі з подальшою їх заміною, ніж для іномарок. Також вдало на сьогоднішній день продати за гарною вартості можна автомобілі наступних марок:

 • Hyundai Solaris;
 • Kia Rio;
 • Renault Duster;
 • Volkswagen Polo;
 • Ford Focus.

Однак це не говорить про те, що інший автомобіль неможливо продати.

Звичайно можна, але за меншу суму. За найбільш вигідною ціною легше продати авто з експлуатаційним терміном не більше 3 років. Машини, які бували в експлуатації більше 5-7 років, є значно меншими шансами на вдалий продаж.

Де продати автомобіль з несправним двигуном?

Продажа авто с неисправным двигателем

Якщо постало питання про продаж авто з несправним двигуном, можна спробувати відігнати автомобіль на авторинок або подати оголошення про продаж в інтернет. Ще одним найбільш надійним варіантом стане звернутися в компанію, яка спеціалізується на викупі автомобілів з несправними двигунами і поруч інших технічних проблем.

Перший і другий варіант продажу це досить звичні способи, однак, не завжди зручні. Доставити автомобіль з несправним двигуном на ринок досить важко без допомоги стороннього транспорту, а перекупники навряд чи запропонують пристойні гроші за таке авто. Крім цього, перед продажем машину необхідно попередньо підготувати, що вимагає також фінансових вкладень. Також варто сказати про досить низьку надійність подібних угод, в порівнянні з варіантом продажу авто за допомогою послуг авто викупу.

Компанія Автоскупка спеціалізується на автовикупі транспортних засобів в несправному стані. Ми пропонуємо надійність угоди, а також ряд наступних переваг:

 • вигідна угода визначається запропонованої середньої ринкової вартістю за автомобіль, що дозволить вигідно продати несправне авто;
 • швидкість угоди. Для оцінки і викупу машини знадобиться зовсім небагато часу, приблизно пару годин. Наш фахівець приїде в призначене місце для оцінки транспортного засобу. Якщо за клієнта влаштовує запропонована сума, укладається договір про продаж транспортного засобу наступним розрахунком грошової суми;
 • чистота угоди дозволить уникнути шахрайства або обману з боку незаконних «діячів».

Звернувшись в Автоскупку, можна швидко продати авто з несправним двигуном в будь-якому стані. Ми готові розглянути транспортні засоби, що знаходяться в кредиті, за які не виплачено грошові кошти. Єдиною умовою є наявність всіх необхідних документів на транспортний засіб.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!