Викуп авто Volkswagen

Компанія Автоскупка пропонує послугу викупу автомобілів Volkswagen на максимально вигідних для клієнта умовах. Ми позбавляємо процес непотрібної паперової тяганини та інших проблем, купуючи машини дорого, на прозорих умовах і без прихованих умов.

Після здійснення угоди з компанією Автоскупка, ви можете отримати до 90% ринкової вартості автомобіля. Ми викуповуємо проблемні, кредитні, лізингові, заставні, аварійні та биті машини Volkswagen, а також не відмовляємось від транспортних засобів після ДТП.

Наш основний офіс розташований у Києві, але ми проводимо викуп автомобілів Volkswagen та в інших містах: Бахмач, Біла Церква, Бердянськ, Березань, Богуслав, Бориспіль, Ватутіне, Вінниця, Вишневе, Бровари, Боярка, Буча, Васильків, Вишгород, Дніпро, Житомир , Запоріжжя, Золотоноша, Івано-Франківськ, Ірпінь, Кагарлик, Кам'янське, Канів, Кіровоград, Коростень, Коростишів, Луцьк, Львів та у багатьох інших.

Автовикуп Volkswagen – вигідні умови

Якщо ви подумали про продаж свого автомобіля Volkswagen — наша послуга термінового викупу підійде вам більше, ніж варіант самостійного продажу авто. Чому?

Послуга викупу автомобіля принесе більше користі та заощадить багато часу, ніж самостійний продаж машини. Всі переваги роботи з Автоскупкою:

1. Фінансова вигода.

Багато покупців на спеціалізованих сайтах чи автомобільних ринках намагатимуться максимально знизити реальну вартість автомобіля. Найчастіше вони тиснуть на жалість, шукають якнайбільше пошкоджень та вад товару, просять розстрочку та інші подібні умови. Іноді власникам доводиться додатково витрачатися на ремонт перед продажем (особливо якщо машина була у ДТП або має серйозні пошкодження), щоб продати автомобіль дорожче.

Ми купуємо Volkswagen за фіксовану вартість, яка може сягати 95% від ринкової. Ми чесно оцінюємо транспортний засіб, беремо на себе евакуацію машини, її оцінку, оформлення документів та не беремо плату за виїзд.

2. Безкоштовний виїзд евакуатора.

Якщо ви потрапили в аварію або Volkswagen виявився не на ходу, ви можете викликати безкоштовний евакуатор на місце, де знаходиться автомобіль.

3. Мінімальні часові витрати.

При продажі автомобіля Volkswagen самостійно, вам доведеться самостійно організовувати та відстежувати всі процеси, що займає багато часу. Спочатку потрібно вибрати майданчик, вивчити всі умови, оформити та розмістити оголошення. Далі власникам машини потрібно самостійно спілкуватися із покупцями, а також проводити з ними зустрічі.

При замовленні послуги автовикупу ви витратите мінімум часу на оформлення заявки, особисту зустріч із оцінювачем та підписання офіційного договору.

4. Продаж у будь-якому місті України.

Оцінювачі компанії Автоскупка виїжджають у будь-який населений пункт, заощаджуючи клієнтам час та сил. Тепер ви не обмежуєтеся локальним списком потенційних покупців, а також не маєте потреби спеціально їхати у великі міста на авторинок.

5. Передача юридичних турбот співробітникам компанії.

Автоскупка займається оформленням всіх документів самостійно. Власникам автомобілів Volkswagen потрібно лише надати ІПН, паспорт та всі документи на машину, а потім підписати договір.

Етапи викупу автомобіля Volkswagen:

  • зв'язок із співробітниками компанії: потрібно залишити заявку на сайті, зателефонувати за вказаним номером телефону або замовити дзвінок;
  • отримати первинну оцінку автомобіля з фотографії;
  • домовитися з оцінювачем про місце зустрічі, це можливо у будь-якій точці України;
  • надати всі документи (папір на автомобіль, паспорт та ІПН), після — підписати договір з представником Автоскупки;
  • одержати виплату за машину.

Ми гарантуємо чисту угоду без прихованих умов, безпека та зручність клієнтів!

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!