Викуп автомобілів Dodge

З відкриттям кордонів автомобільний ринок України став наповнюватися найрізноманітнішими марками автомобілів. Dodge – марка транспортних засобів родом із далекої Америки також не залишилася осторонь цього процесу, і тепер на українських автошляхах Додж вже далеко не рідкість. Придбати цього «американця» нині не становить жодних проблем, проблеми можуть виникнути за бажання продати таке авто. Адже купуємо автомобіль в одному стані, а продаємо після чергового етапу використання та з великим пробігом. При необхідності реалізувати своє авто в максимально стислі терміни та за адекватну ціну, рекомендуємо скористатися послугою викупу автомобілів Dodge від компанії «Автоскупка».

У чому переваги автовикупу Dodge

Нині є кілька способів реалізації транспортних засобів. Можна обдзвонити знайомих і запропонувати їм або їх знайомим своє авто, можна розмістити масу оголошень у різноманітних ЗМІ та Інтернет-ресурсах, а можна виставити транспортний засіб на авторинку або в автосалоні. Всі ці варіанти непогано себе зарекомендували, якщо у клієнта маса вільного часу і грошей він не особливо потребує.

Найпопулярнішим і найефективнішим способом реалізації автомобіля є автовикуп. Тільки у такий спосіб клієнт отримає близько 95% від ринкової вартості свого транспортного засобу, без затримок в оплаті та без втрати дорогоцінного часу. А всі проблемні питання, що виникають під час продажу автомобіля, компанія бере на себе.

До інших переваг автовикупу Dodge можна віднести:

  • можливість реалізувати авто Dodge будь-яких моделей і в будь-якому стані (після ДТП і не на ходу, старі і дуже старі, кредитні та під заставою);
  • надання безкоштовної діагностики автомобіля;
  • безкоштовний виїзд експерта та оцінювання транспортного засобу;
  • підготовка всіх документів фахівцями компанії та юридичний їх супровід;
  • при необхідності безкоштовний виклик евакуатора;
  • виплата коштів після підписання договору купівлі-продажу.

Як відбувається викуп авто Dodge

Якщо вважаєте, що автовикуп схожий на інші способи реалізації транспортного засобу, то можемо запевнити вас – ви глибоко помиляєтеся. Ніяких марних телефонних дзвінків та нескінченних поїздок, жодних комісійних за продажі та витрати на мийку, оцінку, діагностику. Компанія «Автоскупка» за роки успішної роботи процедуру викупу відточувала до досконалості.

Давайте розглянемо основні етапи автовикупу Dodge:

  • необхідно зв'язатися з менеджерами компанії та передати основні параметри, характеристики авто та його місцезнаходження;
  • спеціаліст-оцінювач виїжджає за вказаною адресою, проводить особистий огляд автомобіля, працездатність його систем та механізмів. За результатом огляду спеціаліст робить експертну оцінку транспортного засобу;
  • підписуються усі необхідні документи;
  • клієнт отримує належну йому суму.

Погодьтеся, все просто і швидко, всі етапи можна провести буквально за добу.

Найчастіше до компанії «Автоскупка» звертаються власники автомобілів Dodge, які потрапили в дорожньо-транспортні пригоди після пожежі, потопу або в неробочому стані. Навіть такі, здавалося б, безнадійні ситуації наша компанія перетворить на прибуток для клієнтів та звільнення від головного болю.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!