Викуп автомобілів Ford

Для того, щоб продати свій улюблений Ford не потрібно особливих причин, це стандартні людські обставини, з якими стикається практично кожен українець:

  • потрібні гроші. Найпоширеніший випадок, гроші завжди потрібні, а найпростіший спосіб це щось продати;
  • оновлення транспортного засобу Навіть найрідніше авто з часом може набриднути, застаріти, не відповідає кількості членів сім'ї або статусу власника;
  • зміна місця проживання. Переїжджаючи на постійне місце проживання в іншу державу, можна зіткнутися із ситуацією, коли продати автомобіль буде вигідніше, ніж перевозити його до нового місця проживання та реєструвати за законодавством іншої країни;
  • Інші причини. До них можна віднести заборону на водіння, отримання авто в подарунок, у спадок, неможливість водіння та багато іншого.

Які б не були причини, завжди є надійний та ефективний спосіб швидко реалізувати свій Ford, звернувшись до компанії «Автоскупка». Наша команда обов'язково допоможе вирішити вашу проблему за короткий термін, ми працюємо по всій території України, ми викупимо ваші Ford Fiesta, Focus, Fusion, Kuga, Mondeo, Mustang або інші моделі цього американського виробника.

Звичайно, реалізувати свій автомобіль можна на авторинку або за допомогою оголошень, розміщених у засобах масової інформації та на інтернет-ресурсах. Але в таких випадках, клієнтів можна очікувати тижнями або навіть місяцями, і весь цей час вас турбуватимуть численні дзвінки, вимоги оглянути авто та багато іншого.

Процедура викупу авто Форд

Вся процедура викупу автомобіля Ford не становить великої складності, достатньо передзвонити в компанію «Автоскупка» або залишити заявку на її сайті. Таким чином, ви залишаєте всю основну інформацію про ваш автомобіль, на основі цієї інформації фахівці розрахують орієнтовну вартість транспортного засобу.

Якщо клієнта влаштовує запропонована вартість, то компанія абсолютно безкоштовно надасть експерта, який прибуде для огляду вашого автомобіля. Тільки після експертної оцінки буде сформовано остаточну ціну автомобіля.

У разі згоди оформляється відповідний договір і клієнт отримає кошти одним платежем.

У чому переваги співпраці з компанією «Автоскупка»

Компанія «Автоскупка» має величезний, багаторічний та головне успішний досвід у сфері викупу автомобілів Форд по всій території України. Тисячі клієнтів скористалися нашими послугами завдяки:

  • економії часу. Всю описану процедуру можна оформити упродовж дня, наша компанія цінує час клієнтів;
  • максимальної виручки. Практично ринкову вартість клієнт отримає в стислий термін, при самостійному продажу крім втраченого дорогоцінного часу на вас чекають ще й фінансові втрати. Нескінченні переїзди та мийки, оплата комісійних продавцям на авторинку та оренда місця можуть «з'їсти» значну частину виручки за автомобіль;
  • відсутність паперової тяганини. Для оформлення необхідно мінімум паперів – документи продавця та на автомобіль. Оформлення документів ми також беремо він;
  • можливості реалізувати автомобіль у будь-якому стані, після ДТП і не на ходу, у кредиті та під заставою;
  • безкоштовними послугами оцінювача та евакуатора.

Ми запропонуємо клієнту найвигідніші умови щодо викупу авто Ford, основне наше правило – чесність та законність, клієнт отримує гроші одним платежем без прихованих комісій, наші угоди будуть оформлені відповідно до чинного законодавства України.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!