Викуп автомобілів Honda

AvtoSkupka пропонує на вигідних умовах викупити ваш автомобіль Honda.

Honda відрізняється японською точністю та чіткістю деталей, ергономічним дизайном та багатофункціональністю. Водії, які віддають перевагу Хонде, найчастіше вибирають моделі:

 • Honda Civic;
 • Honda CR-V;
 • Honda Accord;
 • Honda HR-V;
 • Honda Crosstour.

На міських вулицях можна зустріти як новітні моделі минулого року, так і автомобілі Хонда, які були виготовлені на початку тисячоліття. Що характерно для цього автовиробника: автомобілі Honda не втрачають своєї привабливості навіть через тривалий час експлуатації. Тому власники японського авто іноді стикаються з необхідністю вигідно реалізувати свій автомобіль.

Чи легко продати авто самостійно?

Як правило, автолюбитель, який хоче продати автомобіль думає, що в наш час продаж машини не складе проблем. Але вони швидко розчаровуються. Спочатку зазвичай слідує публікація у своєму профілі в Instagram або Facebook, деякі просунуті власники відразу ж створюють промо на TikTok. Звичайно ж фото та відеозйомка, обдзвон друзів та родичів, сарафанне радіо може дати свої плоди і ви знайдете покупця на свій автомобіль.

Також не варто забувати, що вам знадобиться допомога досвідчених юристів, а іноді доведеться вести виснажливі переговори і врегулювати фінансові та інші аспекти угоди. Отже, лише за скромними підрахунками у власника Хонди процес продажу навіть за кращого збігу обставин може зайняти:

 • підготовка фото, відео – 1-2 дні;
 • підготовка оголошень, розміщення на платформах – 1-2 дні;
 • комунікація з потенційними покупцями, дилерами, агентами, маркетологами та іншими людьми у особистих повідомленнях у соцмережах тощо;
 • зустріч із покупцями - раз чи двічі на день;
 • переговори – раз чи двічі на день;
 • пошук юриста та фінансового консультанта;
 • оцінка;
 • оформлення у сервісному центрі МРЕО.

Сам процес реалізації свого автомобіля може зайняти від кількох днів (якщо пощастить) до кількох років. Завдання не з найпростіших. І це ми розглядаємо лише випадки, коли автомобіль у хорошому стані і власник щиро бажає продати річ, що стоїть, за гідну ціну. Якщо торкнутися питання продажу битого автомобіля, з великим пробігом або в кредиті, тоді ланцюжок учасників процесу може зрости в кілька разів. Що відповідно пропорційно знизить вартість автомобіля і в результаті власник отримає мінімум за грандіозної витрати зусиль і часу.

Викуп авто Хонда від Автоскупка

Компанія AvtoSkupka вже понад 15 років займається викупом автомобілів у різному стані. Наші фахівці оперативно оцінять автомобіль, незалежно від місця розташування клієнта. Ми працюємо з автовласниками з різних міст та населених пунктів України. Після оцінки власник отримує пропозицію. У разі згоди ми допоможемо оформити всі документи. Після виплати винагороди співробітник компанії може забрати автомобіль або компанія власним коштом забезпечує евакуацію автомобіля Хонда. Весь процес від дзвінка клієнта до підписання документів та отримання грошей може тривати 1 день.

Щоб вигідно реалізувати свій автомобіль, вам не потрібно витрачати час на розміщення реклами, пошук спеціалістів та сплачувати комісію за численні додаткові послуги. Достатньо зателефонувати нам за номером +38 (098) 764-32-41, +38 (063) 754-13-14 або замовити послугу зворотного дзвінка на сайті – і ми подбаємо, щоб ви залишилися задоволені після продажу.

Найкраще та швидке рішення – це викуп автомобіля AvtoSkupka. Телефонуйте або замовте зворотний дзвінок. Реалізуйте своє авто вигідно!

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!