Викуп автомобілів KIA

AvtoSkupka пропонує на вигідних умовах викупити ваш автомобіль Kia.

Любителі південнокорейського автовиробника KIA високо цінують стиль та технологічність своїх автомобілів. Доступні, трендові та укомплектовані найкращими приладами та датчиками, які покликані забезпечити безпеку та комфорт власнику, автомобілі марки КІА завоювали серця багатьох автолюбителів.

Серед найпопулярніших моделей можна відзначити такі:

  • Kia Sportage;
  • Kia Sorento;
  • Kia Optima EX;
  • Kia K5;
  • Kia Cadenza.

Звичайно ж даними моделями не обмежується велика різноманітність лінійки КІА. Можна сміливо говорити про насиченість ринку автомобілів не тільки нових, але і вже вживаних. До автомобілів з пробігом ставляться насторожено, при цьому не варто недооцінювати явні переваги такого виду транспорту: вартість нижча, а термін експлуатації ще дозволяє насолодитися автомобілем.

Причини продажу авто

Тим не менш, практично кожен автовласник рано чи пізно стикається з необхідністю реалізувати свій автомобіль. Причин такого рішення може бути кілька:

- гостра потреба у грошах;

- обтяжливі кредитні та заставні зобов'язання;

- ДТП, аварія, технічні несправності;

- автомобіль застарів, не на ходу;

- хочеться спробувати щось нове.

Лише деякі власники машин згодні приділити достатньо часу на пошук платоспроможного покупця, знаються на тонкощах продажу та переговорах, можуть пройти всі процедури з оформлення без труднощів. Так, продаж автомобіля справа не зі швидких. До того ж завжди є ризик зустрітися з несумлінними партнерами та в гонитві за швидкістю чи грошима упустити важливі деталі з документами. Ризик, час та гроші – ось основні труднощі, з якими стикається власник КІА, який вирішив продати свій автомобіль.

Автовикуп КІА у Києві, Україні

Компанія AvtoSkupka вже понад 15 років займається викупом автомобілів КІА. Ми знаємо, як зробити так, щоб клієнти хотіли повернутися до нас. Наші фахівці швидко та чесно оцінять ваш автомобіль. Документи щодо оформлення угоди та дотримання всіх формальностей згідно з чинним законодавством України ми беремо на себе. Якщо ваш автомобіль не може їхати самостійно, замовлення евакуатора теж за рахунок компанії.

Що потрібно від вас? Зробити кілька простих дій:

  • зателефонувати +38 (098) 764-32-41, +38 (063) 754-13-14 або замовити зворотній дзвінок на сайті;
  • підготувати документи на автомобіль;
  • підготувати ваші документи: паспорт та ІПН;
  • бути при оцінці та оформленні;
  • прийняти гідну винагороду за автомобіль.

Автовикуп Kia – це найкраще рішення для власників автомобілів, які цінують свій час та хочуть отримати до 95% від ринкової вартості автомобіля у найкоротші терміни. Вся процедура від оцінки до оформлення та отримання грошей може тривати до 1 дня. Ми працюємо оперативно та індивідуально підходимо до кожного клієнта.

Обов'язкова умова – українська реєстрація автомобіля та випуск не раніше 1990 року. Найкраще та швидке рішення – це викуп автомобіля AvtoSkupka. Телефонуйте або замовте зворотний дзвінок. Реалізуйте своє авто вигідно!

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!