Викуп кредитних авто

Можливість покупки позикових машин від фірми «Автоскупка» - придбання транспортного засобу, за яким є кредит в банку. Надаємо послуги продажу авто без оплати боргу.

Труднощі реалізації кредитної машини

При придбанні автомобіля на виплату ви не зважаєте господарем, поки не погасите заборгованість. До погашення заборгованості власник - банківська установа. У нього є техпаспорт, щоб ви не могли перепродати або здійснити інші операції з машиною, поки не розрахуєтеся повністю. Так, поки існує кредит, автомобіль є гарантією його виплати.

Лише після погашення заборгованості водій може перепродати транспортний засіб. Як же в даній ситуації наша фірма здійснює покупку кредитних машин в столиці і Україні?

Як «Автоскупка» дозволяє перепродати позикове авто?

Наша діяльність базується на придбанні кредитних машин більше п'ятнадцяти років. У нас якісні послуги і оплата готівкою неодмінно після укладення договору. Всі процедури виконуються відповідно до законів України (наша фірма законно значиться, оплачує податки і здійснює свою діяльність відповідно до правових норм). До нас приходять відвідувачі, які бажають перепродати свій автомобіль. Але оскільки кредит за нього не погашений, спершу необхідно цілком розрахуватися з банківською установою, який надав кошти в борг. Тому частина операції купівлі-продажу здійснюється в банку. За фактом, наша допомога придбання позикових авто - виплата вашого кредиту. Для цього ми збираємося в банківській установі для з'ясування всіх моментів на законодавчому рівні.

Труднощі при швидкій покупці позикових машин

Ця скупка має відміну з традиційною, коли продавець вже законний господар. Це досить важка бюрократична операція. Ось деякі підводні камені, які повинен пам'ятати водій:

  • в пунктах угоди може заборонятися дострокова оплата за все кредиту (стягується штраф);
  • кошти зараховуються на карту не в той же момент, а протягом трьох банківських днів, оскільки тільки після зарахування ваша заборгованість буде погашена.

Є ще деякі особливості, які при стандартній реалізації кредитної машини могли б потягнути час. Однак з «Автоскупкою» ви зможете від цього піти, оскільки у нас ідеально пророблена і злагоджена операція придбання позикових транспортних засобів в найкоротші терміни.

Папери, які потрібно надати для перепродажу кредитного автомобіля

Ось список документації, без яких ми не можемо оформити договір купівлі-продажу:

  • український паспорт;
  • кредитна угода;
  • свідоцтво про реєстрацію;
  • страховий поліс.

Крім цього, необхідно захопити з собою фірмові ключі від автомобіля. Це універсальна добірка документів. Документація, яка потрібна буде в певній ситуації, дізнавайтеся в процесі дзвінка або віртуального чату зі співробітником фірми.

Що ми даємо за машину і від чого залежить оцінка?

«Автоскупка» надає попередній безкоштовний розрахунок на сайті ціни транспортного засобу.

Для безкоштовного оцінювання авто заповніть анкету на сторінці, заповнивши в спеціальному бланку таку інформацію: бренд і рік виробництва машини, стан автомобіля, ваш номер телефону. Рекомендується додати фото для більш докладної оцінки. Аналіз позикової машини виконується, спираючись на середньостатистичну ціну на ринку. Також варто враховувати те, що на вартість обумовлює те, що авто в заставі, а також те, що існують варіанти, які мають низьку або високу популярність.
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!