Терміновий викуп авто у Києві та по Україні

Переваги термінового викупу авто від AvtoSkupka
icon
Працюємо безпосередньо без посередників. Наша команда – професійні оцінювачі
icon
Ми самі проводимо діагностику авто після ДТП без звернення на СТО
icon
Викуповуємо авто терміново як із мінімальними, так і зі значними пошкодженнями.
icon
Чесна оцінка авто та максимальна оплата за фактом
Викуплені автомобілі після ДТП
Терміново продати машину в 4 кроки
01 Залишіть заявку на нашому сайті і наш спеціаліст зв'яжеться з Вами
02 Наш спеціаліст подивиться Ваше авто та дасть оцінку
03 Ми обговорюємо з Вами ціну на авто, відповідно до його стану
04 Оформляємо всі документи і робимо оплату будь-яким зручним для Вас способом
img
Безкоштовна оцінка авто Надішліть дані на авто через форму заявки та отримайте попередню ціну викупу вже сьогодні

У нашому житті нерідкі випадки, коли потрібно терміново продати своє авто. Основна причина - фінансові труднощі, коли потрібна певна сума грошей, а часу на збирання цих коштів практично немає. Можна спробувати зайняти у друзів та знайомих, але у кризовий час не кожен готовий розлучитися зі значною сумою. Можна звернутися у фінансові організації за кредитом, але це теж не варіант, тому що існує ризик тривалого очікування рішення щодо кредиту, а відсотки нарахують просто величезні. У такій ситуації найпростішим рішенням є швидкий продаж свого автомобіля.

Терміновий автовикуп – найпопулярніша послуга, яку надає компанія «Автоскупка» для своїх клієнтів. Є варіант спробувати реалізувати автомобіль самостійно, але гарантуємо, що цю процедуру швидко провернути не вийде. А недосвідчені клієнти можуть зіткнутися зі зловмисниками, які займаються цим бізнесом.

Щоб уникнути проблем, що виникають при самостійному продажу автомобіля, і для збереження свого часу, коштів та нервів, українці стали все більше довіряти викуп авто компаніям, які професійно та законно займаються таким видом діяльності.

Чому терміновий викуп авто такий популярний

  1. При терміновому викупі автомобіля суттєво економиться дорогоцінний час, адже всі етапи купівлі-продажу, від зв'язку з менеджерами до отримання грошей, можна провести за добу.
  2. Терміновий викуп підлягає будь-яким автомобілям. Компанія викупить вантажні, легкові автомобілі та автобуси будь-яких марок та моделей.
  3. Клієнт може терміново продати авто у будь-якому стані. Розбите авто після ДТП, аварійне і не на ходу, що згоріло та «утопленник», у кредиті та в заставі, навіть без коліс – під терміновий викуп потрапляють будь-які авто.
  4. Вигідно. За автомобіль його власник отримує практично ринкову вартість, при цьому немає потреби оплачувати місце на автобазарі, комісійні за продаж, переїзди, послуги евакуатора (при необхідності).
  5. Огляд автомобіля, його діагностика та експертна оцінка відбувається за місцем його знаходження.
  6. Законність правочину. Після автовикупу можете не турбуватися, що до вас приходитимуть штрафи або автомобіль буде задіяний у незаконних угодах. Оформлення угоди за чинним законодавством України та зняття з реєстрації у відповідних органах Національної поліції гарантуємо.
  7. Своєчасне та безпечне отримання коштів. Обумовлену суму клієнт отримає після підписання договору купівлі-продажу готівкою або на розрахунковий рахунок у банку.
  8. Скористатися послугою термінового автовикупу можна у будь-якій точці України, штат компанії укомплектований професійними фахівцями у всіх регіонах країни.

Для термінового викупу авто необхідно підготувати мінімальний комплект паперів: документи, що засвідчують особу власника, його ідентифікаційний код та документи на автомобіль.

Для оформлення термінового викупу автомобіля в компанії "Автоскупка" достатньо зателефонувати менеджерам або заповнити відповідну форму на нашому сайті. Усі етапи угоди проводяться на законних підставах і лише за згодою продавця. Телефонуйте і реалізуєте свій автомобіль швидко і з максимальною вигодою.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!