Викуп авто після ДТП в Києві і по Україні

icon-1
Викуп битих авто
icon-2
Викуп авто після аварії
Переваги продажу авто після ДТП з AvtoSkupka
icon
Працюємо безпосередньо без посередників. Наша команда - професійні оцінювачі
icon
Ми самі проводимо діагностику авто після ДТП, без звернення на СТО
icon
Викуповуємо авто після ДТП як з мінімальними, так і зі значними ушкодженнями
icon
Чесна оцінка авто після аварії і максимальна оплата по факту
Викуплені автомобілі після ДТП
Продати машину після ДТП в 4 кроки
01 Залиште заявку на нашому сайті і наш фахівець зв'яжеться з Вами
02 Наш фахівець подивиться Ваше авто і дасть оцінку
03 Ми обговорюємо з Вами ціну на авто, відповідно до його стану
04 Оформляємо всі документи і проводимо оплату будь-яким зручним для Вас способом
img
Безкоштовна оцінка авто Надішліть дані на авто через форму заявки і отримаєте попередню ціну викупу вже сьогодні

Скупка битих авто після дтп

Якщо у вас трапилася неприємність і ви шукаєте терміновий викуп авто після ДТП, наша компанія «AvtoSkupka» готова вам допомогти. Скупка битого авто здійснюється після попередньої оцінки реального стану транспортного засобу, що дає можливість запропонувати оптимальну вартість власнику автомобіля. Викуп аварійних авто після дтп - це шанс продати транспортний засіб, який потрапив в дорожньо-транспортну пригоду, без докладання зусиль і втрати часу.

Викуп битих авто: переваги

выкуп битых автоНаша компанія «AvtoSkupka» виробляє викуп битих авто терміново, що дає власнику транспортного засобу ряд переваг:

 • значна економія часу;
 • отримання грошових коштів в максимально короткі терміни;
 • оформлення угоди на законних підставах і дотриманням всіх юридичних нюансів;
 • співробітники компанії проводять всю роботу особисто, без безпосередньої участі власника транспортного засобу;
 • викуп битих авто після ДТП проводиться незалежно від стану транспортного засобу.

Термінова скупка битих авто - це угода на законних підставах, тому вам не варто турбуватися, що ви будете залучені в різні махінації. Оскільки компанія «AvtoSkupka» має всі необхідні документи на ведення даного виду діяльності, наші співробітники самостійно займаються пошуком надійних покупців, які гарантують своєчасну оплату за терміновий викуп аварійних авто.

Терміновий викуп битих авто: що необхідно?

Якщо вас цікавить викуп автомобілів, биті авто не мають певних критеріїв для продажу. На вартість транспортного засобу, як при будь-продажу, впливає тільки його реальний стан. «AvtoSkupka» займається реалізацією битих авто, терміновий викуп яких можливий тільки в тому випадку, якщо ви є власником постраждалого транспортного засобу. Викуп автомобілів відбувається після перевірки транспортного засобу на кримінальне минуле і всіх юридичних моментів.

Якщо вам необхідно продати бите авто, викуп аварійних транспортних засобів відбувається після надання всіх необхідних документів:

 • паспорт громадянина;
 • документи на автомобіль;
 • ключі від авто;
 • свідоцтво про реєстрацію.

Скупка битих авто на кращих умовах

выкуп битых авто

Якщо вам необхідний викуп авто після ДТП швидко, ви можете звернутися в нашу компанію «AvtoSkupka» і отримати кваліфіковану консультацію про необхідні заходи і повному пакеті документів для евакуації транспортного засобу з місця ДТП. При зверненні в нашу компанію ви можете бути впевнені в законності операції, що проводиться, оскільки наша компанія за багато років роботи зарекомендувала себе з позитивного боку.

Серед широкого списку наших послуг найбільш затребуваною є терміновий викуп авто битих. Для того щоб угода здійснилася в максимально короткі терміни, вам необхідно:

 • звернутися до наших фахівців;
 • уточнити всі деталі.

Це дасть вам можливість отримати грошові кошти в мінімальний проміжок часу.

Викуп аварійних авто: як відбувається?

Багато з нас, хто хоч раз потрапляв в досить серйозне ДТП або автомобіль серйозно постраждав через нещасного випадку, стикаються з вибором: продати авто чи віддавати в сервісний центр. Але не завжди реставрація автомобіля може гарантувати правильну роботу транспортного засобу. Також вартість ремонту може істотно перевищити наявний бюджет. У даній ситуації скупка битих авто дорого зможе вирішити багато проблем.

Наша компанія «AvtoSkupka» здійснює викуп авто після дтп швидко і дорого. Фахівці компанії допоможуть отримати бажаний прибуток і заощадити не тільки час, а й нерви. Для того щоб наші співробітники максимально швидко відреагували на ваш виклик, рекомендуємо заповнити заявку для зворотного зв'язку з нами або просто зателефонуйте за телефонами, вказаними на сайті.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!