Викуп старих авто

Досить часто може відбуватися так, що ваш транспортний засіб вже вичерпв свій робочий ресурс і не підлягає реставрації. В такому випадку виникає досить серйозна проблема, як вчинити з вашим автомобілем: продати його або відправити на утилізацію. Однак відправити старий автомобіль на металобрухт може бути шкода, оскільки з цим авто пов'язано дуже багато спогадів і приємних моментів з життя.

Продаж старих і непридатних до експлуатації транспортних засобів може зайняти у вас багато часу і сил. Також може виникнути непередбачена життєва ситуація, коли вам необхідні гроші вже сьогодні, а реального покупця знайти не вдалося. В такому випадку вам варто звернутися в компанію, яка пропонує викуп старих автомобілів.

Скупка старих автомобілів в будь-якому стані - це одна з спеціалізацій нашої компанії «AvtoSkupka».

Скупка старих авто: переваги

Выкуп старых авто

Викуп-продаж старого авто за участю фахівців компанії «AvtoSkupka» відбувається таким же чином, як і угода з будь-яким іншим транспортним засобом. Якщо у вас є старий автомобіль, який вимагає досить великого грошового вкладення, але у вас немає ні сил, ні грошей, ні часу цим займатися, ви можете звернутися в нашу компанію в будь-який час, і наші фахівці узгодять максимально зручне для вас час для приїзду оцінювача. Якщо вам необхідний викуп старих авто терміново і ви вже зверталися в інші компанії для уточнення вартості вашого транспортного засобу, витратьте півгодини вашого часу для виклику спеціаліста компанії «AvtoSkupka». Фахівці з великим досвідом роботи проведуть грамотну оцінку і запропонують найвигіднішу суму за ваш автомобіль.

Купівля старих автомобілів в Україні: що необхідно?

Скупка старих автомобілів передбачає надання певного переліку документів, без яких угода може вважатися нелегальною. Щоб вигідно продати свій транспортний засіб з пробігом, вам необхідно надати:

  • паспорт транспортного засобу;
  • ключі від автомобіля;
  • документи, що підтверджують право власності.

Наша компанія «AvtoSkupka» організовує викуп старих авто дорого незалежно від марки транспортного засобу і його технічного стану. Якщо ваш автомобіль знаходиться в критичному стані, ми надамо евакуатор для транспортування машини.

Викуп старих автомобілів: як це відбувається?

Скупка старих авто терміново - це профіль нашої компанії «AvtoSkupka». Звернувшись до нас, фахівець з оцінки приїде в максимально короткий час. Після процедури оцінки ви отримаєте гроші за ваш транспортний засіб готівкою на руки, що є найвигіднішим варіантом, оскільки вам не потрібно відвідувати різні майданчики, де продають старі авто, подавати оголошення в газету і зустрічатися з потенційними клієнтами. Все це ми робимо самостійно, після того як ми викупимо у вас автомобіль. Для того щоб угода пройшла максимально швидко і з реальною вигодою для вас, рекомендуємо вказати додаткові дані про ваш транспортному засобі в телефонному або он-лайн режимі:

  • рік випуску авто, його марка і модель;
  • стан кузова і салону;
  • технічні дані про авто (двигун, КПП, паливо, пробіг і т.д.);
  • наявність пошкоджень, несправностей;
  • на ходу транспорт чи ні;
  • ваша ціна, яку ви б хотіли отримати.

Терміновий викуп старого авто: як замовити?

Якщо вам необхідний викуп старих авто дорого, ви звернулися за адресою. Наша компанія «AvtoSkupka» займається викупом автомобілів будь-якого стану: після ДТП, в кредиті, не находу і т.д. Для виклику фахівця вам достатньо зателефонувати нам, за телефонами, вказаними на сайті, або заповнити форму для зворотного дзвінка. Наші фахівці завжди проконсультують вас про всі нюанси і аспектах проведеної операції і запропонують вам найвигіднішу ціну за ваш автомобіль.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!