Викуп американських авто

У вашій власності американський автомобіль, але з якоїсь причини ви хочете його продати? Тоді відшукати викуп американських автомобілів на хороших умовах це те, що вам потрібно. І ми допоможемо з цим.

Основний напрямок діяльності нашої компанії - саме скупка американських автомобілів. У нас великий досвід в цій сфері, і тому ми можемо запропонувати Вам найкращі умови. Ми скуповуємо автомобілі не тільки в хорошому стані, на ходу, але і аварійні, биті, що знаходяться в лізинг або кредит.

Скупка американських авто в Києві

Американська автопромисловість має багату історію і тому представлена ​​різноманітністю марок і моделей. На сьогодні спеціалізація більшості американських автомобільних компаній - легкові автомобілі класу «люкс».

Негласним гаслом американських автовиробників кінця минулого століття можна назвати слова: «Більше в усьому!». Великі кузова, просторі салони, об'ємні двигуни. Особливо помітно це було в позашляховиках, що випускаються в США. Європейців і японців дивували і злегка шокували їх ненажерливі двигуни, розраховані на обсяг до 6 л палива. Вони робили позашляховики вкрай витратними і тому ті рідко використовувалися за призначенням.

Сучасні американські авто дещо відрізняються від своїх попередників, а й сьогодні як і раніше популярні великі розміри. Американські виробники бачать ідеальне авто таким: автоматична коробка передач, потужний двигун, місткий багажник і всюди в салоні «підстаканники» - круглі увігнуті підставки для жерстяних банок з напоями.

Як відбувається викуп американських машин

Выкуп американских авто

У США зареєстровано понад 200 мільйонів автомобілів. В американській родині прийнято мати по 2-3 авто. І тому Сполучені Штати сьогодні - автомобільна держава №1.

У нашій країні автомобілі американських виробників так само завоювали серця багатьох автолюбителів - своєю незмінною якістю і представницьким виглядом. Цими ж якостями продиктований інтерес до скуповування таких авто. Притому актуальний і терміновий викуп американських автомобілів з пробігом.

Раніше купівля старих американських авто мала свої ризики, так як перевірити стан автомобіля було вкрай важко. Можна було придбати наспіх відреставрований після серйозної аварії транспортний засіб, і дізнатися про його реальний стан на першій же купині. Але сьогодні існує безліч способів вчасно визначити справжній стан автомобіля. І тому ми можемо запропонувати вам викуп і терміновий викуп американських авто на вигідних умовах і за дійсно хорошою ціною.

Викуп американських авто дорого

Выкуп американских авто

Ми пропонуємо оперативний викуп і найкращу ринкову вартість, яка не залежить від марки, моделі та технічного стану вашого автомобіля. Всю паперову тяганину і витрати на переоформлення ми беремо на себе. Гроші за автомобіль ви отримаєте протягом кількох днів. Угода проходить швидко і комфортно.

Викуп американських авто Україна в AvtoSkypka

Зупинивши свій вибір на нашій компанії, ви гарантовано отримуєте:

  • досвід і професіоналізм. Ми вже не перший рік займається викупом американських автомобілів, і тому може похвалитися багажем досвіду і знанням тонкощів ринку в даній галузі, тому кожна укладена з нами угода - це простота, оперативність і вигода;
  • оплату в розмірі до 98% ринкової вартості авто, до того ж без будь-яких комісій і прихованих платежів;
  • при необхідності, в терміновому порядку до вас буде здійснений виїзд фахівця; як сам виїзд, так і послуги оцінювача абсолютно безкоштовні;
  • розрахунок буде проведений протягом години після оцінки автомобіля.

Якщо ви шукаєте викуп американських автомобілів, Київ - місце вашої дислокації, і ви не хочете витрачати час даремно, звертайтеся до нас. Ми викуповуємо як легкові, так і комерційні автомобілі, в будь-якому стані - хорошому або аварійному, вам не потрібно попередньо вкладатися в ремонт. Безкоштовно надаємо послуги оцінювача з виїздом на місце і оперативно виробляємо розрахунок.

Автовикуп в Києві та Україні від компанії "Автоскупка"

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!