Викуп кредитних авто в Києві і по Україні. Продати кредитний автомобіль.

icon-1
Викуп авто з погашенням кредиту
icon-2
Викуп авто в лізинг
Переваги продажу кредитного авто з AvtoSkupka
icon
Працюємо безпосередньо без посередників. Наша команда - професійні оцінювачі.
icon
Ми самі проводимо оцінку кредитного авто.
icon
Погасимо ваш кредит.
icon
Максимальна оплата по факту.
Викуп кредитних авто
Продати кредитну машину в 4 кроки
01 Залиште заявку на нашому сайті і наш фахівець зв'яжеться з Вами
02 Наш фахівець подивиться на Ваше авто і дасть оцінку
03 Ми обговорюємо з Вами ціну на авто, відповідно до його стану
04 Оформляємо всі документи і виробляємо оплату будь-яким зручним для Вас способом
img
Безкоштовна оцінка авто Надішліть дані на авто через форму заявки і отримаєте попередню ціну викупу вже сьогодні

Багато з наших громадян беруть транспортні засоби в кредит. Однак може статися так, що виплачувати кредитне зобов'язання більше немає можливості, а вам дуже терміново потрібні кошти або ви просто розчаровані маркою або моделі машини, і більше не бажаєте нею користуватися і виплачувати позику. У таких ситуаціях з'являється досить серйозна проблема, як продати кредитний автомобіль.

Викуп кредитних автомобілів на вигідних умовах для продавця здійснює наша компанія «AvtoSkupka».

Викуп кредитних автомобілів: чому це необхідно?

Викуп кредитних авто

Кредит на автомобілі - це досить поширена послуга, яка дозволяє багатьом громадянам отримати у власне користування не тільки новий транспортний засіб, але і автомобіль з пробігом. Але взявши кредит на авто, можуть виникнути різні непередбачувані ситуації, які призводять до одного рішення викуп авто з кредиту.

Наша компанія «AvtoSkupka» пропонує викуп кредитних автомобілів без погашення кредиту на вигідних умовах. За багаторічний досвід роботи ми змогли отримати необхідні навички і досвід в наданні даної послуги. Звернувшись до наших фахівців, ви можете бути впевнені в законності операції, що проводиться, оскільки ми співпрацюємо з банківськими установами на прозорих і легальних умовах.

Викуп кредитних авто Україна: що необхідно?

Якщо вам необхідний терміновий викуп кредитних автомобілів, вам знадобиться згода і перелік необхідних документів. Варто пам'ятати, що при викупі кредитного транспортного засобу вам немає необхідності відвідувати МРЕВ для зняття автомобіля з обліку. Дана процедура без ПТС просто не може бути виконана.

Викуп кредитних автомобілів Україна може зайняти кілька днів, все буде залежати від банківської установи, яке видавало займ. На всіх етапах угоди ви можете звернутися до наших фахівців, які нададуть всю необхідну інформацію про виконану роботу. Виплата за транспортний засіб відбувається готівкою продавцеві за вирахуванням боргу, який був в банку.

Як продати авто в кредиті?

Викуп кредитних авто

Якщо у вас вже є висновок про оцінку вашого транспортного засобу, рекомендуємо пройти повторну процедуру в нашій компанії «AvtoSkupka» повторно. Дана процедура не займе багато часу (не більше півгодини), але це дасть можливість отримати об'єктивні дані, які можуть істотно вплинути на виплату в більшу сторону.

Якщо вас зацікавив авто викуп кредитних авто, ви можете викликати спеціаліста по оцінці транспортного засобу по телефону або заповнивши просту форму на нашому сайті. Також ви можете під'їхати до нас в офіс, де наші фахівці зможуть надати вам кваліфіковану консультацію з будь-якого питання, що цікавить вас.

Скупка кредитних авто в Україні

Якщо ви власник авто в кредиті, як продати його вам підкажуть і допоможуть фахівці нашої компанії «AvtoSkupka». Для початку вам необхідно з'ясувати, де знаходиться техпаспорт транспортного засобу, який підтверджує право власності авто. Як показує практика, ПТС зберігається в центральних відділеннях банківських установ до повного погашення заборгованості по кредиту.

Терміновий викуп кредитних автомобілів відбувається дещо складніше, ніж звичайний продаж. Це пов'язано з кількома причинами:

  • якщо кредитний договір не передбачає дострокове погашення, доводиться погоджувати дострокову виплату без нарахування штрафів і комісій;
  • при достроковому погашенні є ймовірність очікувати певної дати зарахування грошових коштів на рахунок, оскільки кредитний позику передбачає оплату в певне число кожного місяця.

Щоб вирішити всі ці питання та багато інших, рекомендуємо звернутися в AvtoSkupka, фахівці якої вирішать всі проблеми в лічені дні без вашої участі.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!